2020 Yılı Ana Arı Fiyatları

21
2020 yılı ana arı fiyatları

2020 yılı için ana arı fiyatları belli olmuştur. Her yıl olduğu gibi bu yılda yine ilk gönderimler Nisan ayının ilk haftası gibi gönderilecektir. Gönderimler sipariş formunu doldurup ödemelerini yaptıktan sonra sıraya koymaktayız. Eğer listede sıraya girmek istiyorsanız geç kalmamanızı öneririz. Çünkü günlük belirli bir adette gönderim yaptığımız için herkesin siparişini yetiştiremiyoruz. O yüzden dolayı listemizdeki sipariş verip ödeme yapanların sıralamasına göre gönderimler yapmaktayız.

2020 yılı ana arı fiyatları 1

2020 yılında satın alacağınız ana arıların rengi mavi olacaktır. Ana arı satın alacak olan müşterilerimizin buna dikkat etmelerini öneririz. 2020 yılı ana arı rengi mavi olarak işaretlenecektir.

2020 Yılı Ana Arı Fiyatları:

Kafkas Ana Arı: 50 TL
Karniyol Ana Arı: 50 TL
Anadolu Ana Arı: 50 TL
Belfast Ana Arı: 50 TL
İtalyan Ana Arı: 50 TL
Karpat Ana Arı: 50 TL

NOT: Güncel fiyatlar için ana arı sipariş formuna tıklayarak görebilirsiniz.

Ana arı siparişini verirken, bölgenize uygun ve uyumlu olan ana ırkını seçmeye çalışınız. Çünkü her arı ırkı her bölgede verimli olmayabilir. Bir bölgede çok verimli olan ve güzel yavru atan ana arı bir başka bölgede çok farklı tarihlerde yavru atarak koloninin gelişimini mevsime yetiştiremez. O yüzden dolayı yörenize en uygun arı türünü seçmeye çalışın. Bu konuda çevrenizdeki tecrübeli ve uzun süreli arıcılık yapan arıcılardan destek alabilirsiniz. Bu şekilde kişiler yoksa bize aşağıdaki yorumlar kısmından bölgeniz hakkında bitki ve yükseklik ile ilgili bilgi vermeniz durumunda bizlerde önerilerde bulunmaktayız.

Bizden satın almış olduğunuz ana arılar ile ilgili yolda ve kargodaki kayıplarda veya ölümlerde bütün sorumluluk bize ait olup, siz sağlam almakla sorumlusunuz. Bu tarz sorun yaşadığınız durumda WhatsApp hattımıza resmini çekip atmanız yeterlidir.

ana-ari

21
Kimler Neler Demiş?

avatar
Murat alkan
Murat alkan

Ustam siz anaları suni yollami ciftlestiriyorsunuz yoksa doğal yollami

Esat Bayram
Esat Bayram

Ustam benim ana arım ölmüş şuanda kovanda hiç yumurta ve kapalı yavru yok
Bu ayda ana arı bulabilirmiyim

Bekir köse
Bekir köse

Bölge maraşa yakın ve geceler bayağı serin oluyor rakım beşyüz demiştim siz karniyol ve belfast demiştiniz önermiştiniz doğrumudur. Bölgede orman ve yeşil çok fazla etkilermi

Bekir köse
Bekir köse

Osmaniye düziçi ilçesi karkın mah rakım yaklaşık 500 metre hangi arı türünü öerirsiniz

İbrahim uzun
İbrahim uzun

Merhabalar. Balıkesir de arıcılık yapmak istiyorum. Hangi ırk ile çalışmalıyım?

Ümit ALARSLAN
Ümit ALARSLAN

Merhaba. Sakarya pamukova rakım 650 m hangi irk onerirsiniz

Uşaklı
Uşaklı

Uşak merkez yoncalı köyünde arıclık yapmak istiyorum rakım 921 hangi arıları seçmeleyim

ŞİMŞEK SÖĞÜT
ŞİMŞEK SÖĞÜT

Kafkas,karniol,belfast,anadolu,karpat.itilyan.Ana arıların.tek,tek resimlerini çekip sayfanızda görmek istiyoruz. Özellikle resimler aynı koydan çekilsin.IYİ ÇALIŞMALAR.

Giray
Giray

Merhaba arıcılık kurusumu yeni bitirdim. Mersinde portakal ve limon bahçeleri içerisinde yetiştiricilik yapmayı düşünüyorum. Yenice de rakım 250 m civarında. Hangi ana arıları tercih etmem gerekiyor.