Ana Arı Fiyatları

103
Ana arı fiyatları

Her yıl düzenli olarak ana arı fiyatları güncellenmektedir. Yine de en günceline ana arı sipariş formuna gittiğiniz zaman görebilirsiniz. Ana arı fiyatları sezon başında ve sezon sonuna doğru yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Sezon başında biraz fiyatlar pahalı iken sezon sonuna doğru fiyatlarda düşüş olmaktadır.

ANA ARI GEN olarak Nisan ayının ilk haftası gibi ana arılar çıkmaya başlamaktadır. Siparişleri göndermek için öncelik olarak müşterilerin ödeme önceliğine bakılarak gönderilmektedir. Çünkü aynı tarihlerde herkes bana aynı gün ana arı gelsin denildiği zaman bu zor olmaktadır. Sipariş verenleri liste olarak sipariş formunda aracılığı ile alınmaktadır. Bütün müşterilerimizi mağdur etmeden yine istediği tarihlerde göndermekteyiz.

Bu yıl için ana arı fiyatları şu şekilde belirlenmiştir:

Kafkas Ana Arı: 50 TL (Nisan’ın ilk haftası yada istediğiniz tarihte gönderilir)
Karniyol Ana Arı: 50 TL (Nisan’ın ilk haftası yada istediğiniz tarihte gönderilir)
Anadolu Ana Arı: 50 TL (Nisan’ın ilk haftası yada istediğiniz tarihte gönderilir)
Belfast-Buckfast: 50 TL (Nisan’ın ilk haftası yada istediğiniz tarihte gönderilir)
İtalyan Ana Arı: 50 TL (Nisan’ın ilk haftası yada istediğiniz tarihte gönderilir)
Karpat Ana Arı: 50 TL (Nisan’ın ilk haftası yada istediğiniz tarihte gönderilir)

Yörenize ve memleketinize en uygun olan ana arı çeşidini belirleyip aşağıdaki yorumlar kısımından da bizlere yöreniz hakkında bilgi verirseniz yardımcı oluruz.  Ana arı seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol ana arıbelfast ana arıkafkas ana arıyığılca ana arı veya italyan ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir.Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir. Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz.

NOT: Ana arıların yolda ölmesi veya başka bir şekilde telef olması tarafımıza aittir. Kargo ücreti ise anlaşmalı olduğu için uygun olarak göndermekteyiz. Yine sorularınız olursa yorumlar kısmında bizlere her zaman sorabilirsiniz.

ANA ARI SİPARİŞ FORMUNA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN…

 

ana-ari

103 Yorumlar

 1. resismlerde gördüğümüz ana arılar baya büyükler yeni arıcı olduğum için soruyorum sizden 3 adet ana arı aldım evet ana arı oldukları belli am karın kısımları resimlerdeki gibi uzun değiller yumurta atan arılarımı gönderiyorsunuz yoksa dölleyip te mi gönderiyorsunuz yumurta atan anaarı için karın kısımları kısa geldi bana cahilliğime verin

 2. Iyi günler
  1.ana ari siparisleri hangi gunler verebiliyoruz.
  2. Ana ari nereden gonderiliyor ve kac günde elimize ulaşır.
  3. Tek bir tane sipariş verebiliyor müyüz birde yolda ölürse ne olacak bu sorularıma cevap verebilirmisiniz.

  • Her gün sipariş verebilirsiniz. Cuma ve Pazar günleri hariç her gün kargoya verme işlemi yapmaktayız. 1 ila 2 gün içinde Türkiye’nin her yerine ulaşıyor. Evet 1 adet olarakta sipariş verebilirsiniz ve ölüm olursa kargoda resmini çekip bize atınız yenisini gönderiyoruz.

 3. Merhaba ,hayırlı işler , bereketli kazançlar, müsteriniz değilim ama soru sormamda bı mahsur yoktur inşallah , arı ırklarını nasıl ayırt edebiliriz, ilk bakışta anlama imkanımız varmı, fotoğraflı bir kaynak bizlere sunabilirmisiniz ? İyi calismalar

 4. Vermis oldugum ana ari siparisleri sorunsuz elime ulastilar arkadaslarin ilgisi ve alakasina cok tesekkur ederim analar mukemmel otesi verim veriyorlar alicak arkadaslar gözü kapali alabilirler islerini duzgun yapan ender kisilerdenler kendi adima tekrar tesekkur ederim.

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here