Arı Fiyatları

78
arı fiyatları

Burada arı fiyatları her yıl olarak güncellenmektedir. Bu yıl için belirlemiş olduğumuz arı ve ana arı fiyatlarımız aşağıda yazdığımız şekilde olacaktır. Fiyatları zaman zaman güncelliyoruz. En güncel ve en son fiyatları sipariş formunu doldururken görebilirsiniz.

Arı ve ana arı tercihi yaparken bulunduğunuz yörenin iklim ve bitki örtüsünü dikkate alarak yapınız. Çünkü, her bölgeye aynı arı uygun olmayabilir. Bir bölgede kafkas arısı iyi iş yaparken, diğer bölgede ise karniyol ırkı iş yapmaktadır. Bu durumları değerlendirerek tercih yapınız.

2019 Yılı Satılık Arı Fiyatları;
Arı alacaklarının dikkatine; arı siparişleri Türkiye’nin bir çok il ve ilçesine kendi araçlarımız ile teslim etmekteyiz. Siparişlerde 1/3 oranında peşin ödeme alınmakta olup, geri kalanı arı teslimatında alınmaktadır. Detaylı ayrıntılar için Satılık Arı isimli yazımıza bakabilirsiniz. Arılar plastik kutular ve kovanlı olarak getirilmektedir. Fiyatlarımız şu şekildedir;

6 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 330 TL
7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 370 TL
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 410 TL
9 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 460 TL

2019 Yılı Ana Arı Fiyatları;
Ana arı alacakların dikkatine; ana arı tercihinizi yörenize uygun ırkları tercih etmeye çalışın. Öncelik olarak çevrenizdeki arıcılardan destek alın eğer bu şekilde arıcılar yoksa bize aşağıdaki yorumlar kısmından yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız. Bölgenizin yükseltisi ve florası hakkında bilgi vermeye çalışın. Ana arı kayıpları tarafımıza aittir ve yoldaki yani kargodaki ölümlerde bizimdir.

Kafkas Ana Arı: 45 TL
Karniyol Ana Arı: 45 TL
Anadolu Ana Arı: 45 TL
Belfast-Buckfast: 45 TL
İtalyan Ana Arı: 45 TL
Karpat Ana Arı: 45 TL

Arı ve ana arı fiyatları hakkında sorularınız olursa lütfen Yorumlar kısmından sorabilirsiniz.
PAKET ARI SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN…
ANA ARI SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN… 

Burası güncel olmayabilir. Güncel arı satışı için TIKLAYIN…


ana-ari

78 Yorumlar

  1. Merhaba, ben İstanbul çatalca hallaçlı köyünde arıcılık yapmak istiyorum. Arıcılık ile ilgili hiç tecrübem yok. 1 dönüm arazim var. Bu arılar yakınımızdaki komşulara rahatsızlık verir mi? Eğer ki uygunsa hangi cins arı daha verimli olur?

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here