Arı Fiyatları

238
arı fiyatları

2024 yılı için arı fiyatımız belirlenmiştir. Bu yıl için 8 çerçeveli olarak satışını yapacağımız arının fiyatını nakliye dahil 2250 TL olarak belirlemiş bulunuyoruz.

8 Çerçeve Arı: 2250 TL
Ana Arı Fiyatı: 250 TL

Ana Arı fiyatı olarak ise, 250 TL olarak belirlenmiştir. Bilindiği üzere paket arılar ile ana arılar aynı nakliye yapılmaktadır. Paket arı satın alan müşterilerimiz için paket arının için kendi anası bulunmaktadır. Ayrı olarak ana arı sipariş verecek olanlar için geçerlidir ana arı fiyatı. Bu durum karışıklığa sebep olması lütfen.

Burada arı fiyatları her yıl olarak güncellenmektedir. Bu yıl için belirlemiş olduğumuz arı ve ana arı fiyatlarımız aşağıda yazdığımız şekilde olacaktır. Fiyatları zaman zaman güncelliyoruz. En güncel ve en son fiyatları sipariş formunu doldururken görebilirsiniz.

Arı ve ana arı tercihi yaparken bulunduğunuz yörenin iklim ve bitki örtüsünü dikkate alarak yapınız. Çünkü, her bölgeye aynı arı uygun olmayabilir. Bir bölgede kafkas arısı iyi iş yaparken, diğer bölgede ise karniyol ırkı iş yapmaktadır. Bu durumları değerlendirerek tercih yapınız.

2024 Yılı Satılık Arı Fiyatları;
Arı alacaklarının dikkatine; arı siparişleri Türkiye’nin bir çok il ve ilçesine kendi araçlarımız ile teslim etmekteyiz. Siparişlerde 1/3 oranında peşin ödeme alınmakta olup, geri kalanı arı teslimatında alınmaktadır. Detaylı ayrıntılar için Satılık Arı isimli yazımıza bakabilirsiniz. Arılar plastik kutular ve kovanlı olarak getirilmektedir. Fiyatlarımız şu şekildedir;

8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 2250 TL

2024 Yılı Ana Arı Fiyatları;
Ana arı alacakların dikkatine; ana arı tercihinizi yörenize uygun ırkları tercih etmeye çalışın. Öncelik olarak çevrenizdeki arıcılardan destek alın eğer bu şekilde arıcılar yoksa bize aşağıdaki yorumlar kısmından yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız. Bölgenizin yükseltisi ve florası hakkında bilgi vermeye çalışın. Ana arı kayıpları tarafımıza aittir ve yoldaki yani kargodaki ölümlerde bizimdir.

2024 yılı ana arı fiyatları:
Kafkas Ana Arı: 250 TL
Yerli Ana Arı: 250 TL
Anadolu Ana Arı: 250 TL
Diğer Ana Arı: 250 TL

Arı ve ana arı fiyatları hakkında sorularınız olursa lütfen Yorumlar kısmından sorabilirsiniz.
Paket arı siparişi için tıklayın
Ana arı siparişi için tıklayın 

Burası güncel olmayabilir. Güncel arı satışı için tıklayın…

Önceki İçerikAna Arı Irkları
Sonraki İçerikGiresun Ana Arı
guest

238 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments