2021 Yılı Canlı Arı Fiyatları

6
2021 yılı arı fiyatları

2021 yılı için arı fiyatları belli olmuştur.

7 çerçeveli plastik kutulu paket arı: 480 TL
8 çerçeveli plastik kutulu paket arı: 530 TL
9 çerçeveli plastik kutulu paket arı: 590 TL 

7 çerçeveli yeni kovanlı (plastik tabanlı ve polen tuzaklı): 580 TL
8 çerçeveli yeni kovanlı (plastik tabanlı ve polen tuzaklı): 630 TL
9 çerçeveli yeni kovanlı (plastik tabanlı ve polen tuzaklı): 690 TL

7-8 çerçeveden silkeleme paket arı (plastik kutuda): 430 TL


Fiyatlarımız belli olduktan sonra paket arı için sipariş alımlarına başlıyoruz. Ve her yıl olduğu gibi de bu yılda düzenli bir şekilde belirlenen arı fiyatları üzerinden sipariş veren müşterilerimizin arıları teslim edilecektir. Konu detaylarına girmeden arı fiyatlarının güncel halini Paket Arı Sipariş sayfasından görebilirsiniz.

Biz bu işi 1942 yılından bu yana aile şirketi olarak yapmaktayız. 2005 yılında bu yana internet üzerinden siz değerli ziyaretçilerimize hizmet veriyoruz. Ülkemizin bir çok noktasından bizlere arı ve ana arı siparişi verip memnun kalan müşterilerimiz sayesinde her yılda aynı şekilde organizeli bir şekilde çalışmalara devam etmekteyiz.

Önceki yıllarda nasıl çalışma yaptıysa bu yılda aynı şeklide devam edeceğiz. Geçmiş yıllardan farklı olarak 6 çerçeveli arı olmayacak olup, onun dışında 7 çerçeveli, 8 çerçeveli ve 9 çerçeveli olarak paket arı sipariş alımlarımız devam edecektir. Vermiş olduğunuz siparişler Mart sonu ve Nisan ayı içinde teslim edilecek olup, belirlenen fiyatlara nakliye dahildir. Yoldaki ölümler ve herhangi zayiatlar da tarafımızdan karşılanmaktadır.

7 çerçeveli olarak satışını yaptığımız arı ortalama olarak 5 çerçevesi kapalı ve açık yavrusu bulunmaktadır. Geri kalan 2 çerçevesi yine ballı ve polenli olarak konulur. Aynı zaman bütün arıların üzeri yoğun bir şekilde arı mevcudunu görebilirsiniz.

8 çerçeveli olarak paketlemesini yaptığını arı ise, 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavru olarak hazırlanır, yine arta kalan 2 çerçevesi ise ballı ve polenlidir. Aynı zamanda bütün çerçeveler baskın bir şekilde arı nüfusu bulunmaktadır.

9 çerçeveli olarak hazırlanan paket arı ise, ortalama 7-8 çerçevesi kapalı ve açık yavrusu bulunur geri kalan çerçevelerinde diğer paketlerde olduğu gibi bal ve poleni bulunur. Toplamda bütün 9 çerçevenin üzeri ise yoğun bir genç arı nüfusuna sahiptir.

Kovanlı olarak sipariş vermek isteyenler paket arı sipariş formunu doldururken kovanlı kısmını seçerek siparişlerini geçebilir. Aynı zamanda yeni ve sıfır kovanlı olarak sipariş veren müşterilerimiz katını istiyorsa sipariş formundaki açıklama kısmına katını da istiyorum diye yazması yeterlidir o şekilde kayıtlara alınmaktadır.

İlerleyen tarihlerde fiyatlar güncelleme olması durumunda güncelleme genelde fiyat yükselmesi ile birlikte olmaktadır. Bundan dolayı siz aldığınızdaki fiyat ne ise o şekilde hesaplanır daha sonra yükselen fiyat size yansıtılmaz. 2021 yılı arı fiyatları bu şekilde belirlenmiştir. Çerçeve sayısına göre arıları teslim alabilirsiniz ve ona göre fiyat politikası belirlenmiştir. Arı fiyatları hakkında yine aklınıza takılan herhangi soru olursa lütfen aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere her zaman sorabilirsiniz.

Arı sipariş vermek için burayı tıklayınız… 

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Süleyman

Kovanlar polen tuzaklımı

Asiye

Merhaba, polen tuzakli kovan ile arı satışınız var mı, kovanları polen tuzakli isteyebilirmiyiz

Ersin

Telefin numarasi lazim