ANA ARI GEN Arıcılık Fuarında (Haliç)

1

ANA ARI GEN TR Armasad Arıcılık Fuarında (Haliç Kongre Merkezi)

ANA ARI GEN TR olarak arı ve arıcılık adına ne varsa müşterilerimiz ile ve arıcı dostlarımız ile görüşebilmek adına fuarlarda yer alıyoruz. Önceki hafta İstanbul ilinde yapılan Yenikapı arıcılık fuarına katıldık. Yine bu hafta İstanbul ilinde yapılan Armasad arıcılık fuarına katılmış bulunmaktayız. Üç gün sürecek olan fuarı siz değerli misafirlerimizi standımızda karşılamaktan mutluluk duyarız. Standımızın adı AVRASYA ARICILIK olarak yer almaktadır.

Armasad arıcılık fuarı tamamen arıcıların bulunduğu ve arıcılık malzemeleri imalatçıları üzerine kurulmuş bir kuruluştur. Fuara katılmak isteyenler Cuma, cumartesi ve pazar günü (9-10-11 Şubat 2018 tarihleri) İstanbul ilin Kağıthane ilçesinde bulunan Haliç Kongre Merkezine gelerek fuarı gezebilir ve arıcılık konusuna yönelik güzel fikirler edinebilirsiniz. Fuara girişler ücretsiz olup, içerde standlara bağlı olarak ikramlar vardır.

ANA ARI GEN TR olarak sitemizde ürün almış olan müşterilemiz veya bize sipariş vermek isteyip de güvenemeyen kişiler için bizleri gelip görerek gönül rahatlığıyla siparişlerini verebilirler. Bizlerin bu tür fuarlara katılmamızdaki amacımız sadece internet üzerinden iş yapmadığımızın ve sahada da bu işi yaptığımızı göstermek ve sizlerin değerli güvenini kazanmaktır. Bizleri bu şekilde standımıza gelip, onurlandıran bütün ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Aynı zamanda standımızı ziyarete gelen ziyaretçilerimiz için arı ve ana arı satışının dışında arıcılığa yönelik güzel ve meraklı ürünlerimiz bulunmaktadır. Arıcılık fuarı hakkında olsun veya diğer arı ürünleri hakkında sorularınız olursa aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere sormanız durumunda her zaman yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sağlıcakla kalın.

guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments