Arı Satışı Sahibinden

16
Arı Satışı Sahibinden

Avrasya Arıcılık olarak ülkemizin bir çok iline sahibinden arı satışı vardır. Kendi arılığımızdan üretmiş olduğumuz ırklarına uygun olarak siz değerli müşterimizin hizmetine sunmaktayız. Siparişler belirli dönemlerde alınıp ve belirli bir tarih aralığında teslimatlar yapılmaktadır. Arılarımız sahibinden olarak arı satışı yapılmaktadır.

Burada yazılanlar güncel olmayabilir. Güncel arı satışı ilanımızı gitmek için TIKLAYIN…

Arı satışı https://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/olarak yaptığımız usul aşağıda da videosunu paylaştığımız gibidir. Yine de açıklamak gerekirse, üç türlü paket arı çeşidimiz vardır. Birinci plastik kutularda, ikincisi ahşap kutularda ve üçüncüsü ise ikinci el arı kovanları ile nakliye yapılmaktadır. Arı ırkları olarak kafkas, karniyol, belfast ve anadolu arı ırklarıdır. Bu arı ırklarının melez olarak satışını yapmaktayız.

Satılan arıların çerçeve hesabı olarak yapılmaktadır. 6 çerçeve, 7 çerçeve, 8 çerçeve ve 9 çerçeveli olarak satışı yapılmaktadır. Örneğin; 6 çerçeveli arının 3 ila 4 çerçevesi kapalı yavru olup geri kalan çerçevelerin yine açık yavru olup aynı zamanda bu arıların etrafı arılar ile kaplıdır. 7 çerçeveli arının ise 4 ila 5 çerçevesinden kapalı yavru olup yine geri kalanında arısı ile kaplı olmaktadır. 8 çerçeveli arının ortalama olarak 5 çerçevesi kapalı olup, geri kalanı ise arısı ile kaplıdır. 9 çerçeveli arı da ise 6-7 çerçevesinde yavru olup geri kalanlarında ise yine çevresinde arılar ile kaplıdır. Alacağınız arılar ortalama durumu bu şekildedir. Daha fazla ayrı ve bilgiler için aşağıda linki paylaştığımız siteye gidebilirsiniz.

Burada yazılanlar güncel olmayabilir. Güncel arı satışı ilanımızı gitmek için TIKLAYIN…ana-ari

16 Yorumlar

  1. merhaba kolay gelsin
    göndermiş olduğunuz paket arılar ,sitede görsellerdeki gibi yoğunmudur?
    6 çerçeveli ve 9 çerçeveli arıların yoğunlu aynımıdır(yaklaşık)?gönderimlerin nisan ayından daha ileriye sarkma ihtimalı varmıdır(gecikme yaşanır mı teslimatta)?

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here