Arı Satışı Sahibinden

Arı Satışı Sahibinden

Arı Satışı Sahibinden

Avrasya Arıcılık olarak ülkemizin bir çok iline sahibinden arı satışı vardır. Kendi arılığımızdan üretmiş olduğumuz ırklarına uygun olarak siz değerli müşterimizin hizmetine sunmaktayız. Siparişler belirli dönemlerde alınıp ve belirli bir tarih aralığında teslimatlar yapılmaktadır. Arılarımız sahibinden olarak arı satışı yapılmaktadır.

Arı satışı olarak yaptığımız usul aşağıda da videosunu paylaştığımız gibidir. Yine de açıklamak gerekirse, üç türlü paket arı çeşidimiz vardır. Birinci plastik kutularda, ikincisi ahşap kutularda ve üçüncüsü ise ikinci el arı kovanları ile nakliye yapılmaktadır. Arı ırkları olarak kafkas, karniyol, belfast ve anadolu arı ırklarıdır. Bu arı ırklarının melez olarak satışını yapmaktayız.

Satılan arıların çerçeve hesabı olarak yapılmaktadır. 6 çerçeve, 7 çerçeve, 8 çerçeve ve 9 çerçeveli olarak satışı yapılmaktadır. Örneğin; 6 çerçeveli arının 3 ila 4 çerçevesi kapalı yavru olup geri kalan çerçevelerin yine açık yavru olup aynı zamanda bu arıların etrafı arılar ile kaplıdır. 7 çerçeveli arının ise 4 ila 5 çerçevesinden kapalı yavru olup yine geri kalanında arısı ile kaplı olmaktadır. 8 çerçeveli arının ortalama olarak 5 çerçevesi kapalı olup, geri kalanı ise arısı ile kaplıdır. 9 çerçeveli arı da ise 6-7 çerçevesinde yavru olup geri kalanlarında ise yine çevresinde arılar ile kaplıdır. Alacağınız arılar ortalama durumu bu şekildedir. Daha fazla ayrı ve bilgiler için aşağıda linki paylaştığımız siteye gidebilirsiniz.

SATILIK ARI ve PAKET ARI BİLGİSİ İÇİN TIKLAYIN…Bir önceki yazımız olan Ana Arı Değiştirme Zamanı başlıklı makalemizde ana arı değişim zamanı ve ana arı değiştirme zamanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ana Arı Siparişi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Burhanettin Ateş dedi ki:

  Karpat anası ne zaman olur.mayısda olurmu

  1. Admin dedi ki:

   Burhanettin Ateş, ana arılar için buraya bakabilirsiniz. https://www.anaari.gen.tr/ana-ari-siparisi/

 2. Davut Üngür dedi ki:

  Kayserıden yazıyorum. Ben 3kovan arı almak istiyorum. Nasıl yaparız

  1. Admin dedi ki:

   Davut Üngür, buradaki https://www.anaari.gen.tr/paket-ari-siparisi/ paket arı sipariş formunu doldurup gönderin lütfen.

 3. Davut Üngür dedi ki:

  Gönderdiginiz arılarda, arların yiyecegi kadar, azda olsa bal oluyor mu…

  1. Admin dedi ki:

   Davut Üngür, evet aynı zamanda peteklerde arıların ihtiyacını karşılayacak bal stoğu vardır.

 4. Davut Üngür dedi ki:

  Kafkas arılarınız hasmı yoksa melezmi

  1. Admin dedi ki:

   Davut Üngür, kafkas arısı melez olarak satışı yapılmaktadır.

 5. Enes demir dedi ki:

  Ana arı hediye kampanyanıza katılmak istiyorum. Dikkate alırsanız sevinirim.

  1. Admin dedi ki:

   Enes Demir, ana arı kampanyası için https://www.anaari.gen.tr/2018-ana-ari-kampanyasi/ buraya yorum yapmanız yeterlidir.

 6. Fatih yay dedi ki:

  3 cerceve 20 kovan alsam fiyat ne olur

  1. Admin dedi ki:

   Fatih yay, 3 çerçeve olarak vermiyoruz ama en az 6 çerçeveli olarak satışımız var şuanda ve 6 çerçevelikten alıp bölme yapabilirsiniz. Fiyatlar için buraya bakınız… https://www.anaari.gen.tr/paket-ari-siparisi/

BİR YORUM YAZ