Arı Satışı Sahibinden

16
Arı Satışı Sahibinden

Avrasya Arıcılık olarak ülkemizin bir çok iline sahibinden arı satışı vardır. Kendi arılığımızdan üretmiş olduğumuz ırklarına uygun olarak siz değerli müşterimizin hizmetine sunmaktayız. Siparişler belirli dönemlerde alınıp ve belirli bir tarih aralığında teslimatlar yapılmaktadır. Arılarımız sahibinden olarak arı satışı yapılmaktadır.

Burada yazılanlar güncel olmayabilir. Güncel arı satışı ilanımızı gitmek için TIKLAYIN…

Arı satışı https://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/olarak yaptığımız usul aşağıda da videosunu paylaştığımız gibidir. Yine de açıklamak gerekirse, üç türlü paket arı çeşidimiz vardır. Birinci plastik kutularda, ikincisi ahşap kutularda ve üçüncüsü ise ikinci el arı kovanları ile nakliye yapılmaktadır. Arı ırkları olarak kafkas, karniyol, belfast ve anadolu arı ırklarıdır. Bu arı ırklarının melez olarak satışını yapmaktayız.

Satılan arıların çerçeve hesabı olarak yapılmaktadır. 6 çerçeve, 7 çerçeve, 8 çerçeve ve 9 çerçeveli olarak satışı yapılmaktadır. Örneğin; 6 çerçeveli arının 3 ila 4 çerçevesi kapalı yavru olup geri kalan çerçevelerin yine açık yavru olup aynı zamanda bu arıların etrafı arılar ile kaplıdır. 7 çerçeveli arının ise 4 ila 5 çerçevesinden kapalı yavru olup yine geri kalanında arısı ile kaplı olmaktadır. 8 çerçeveli arının ortalama olarak 5 çerçevesi kapalı olup, geri kalanı ise arısı ile kaplıdır. 9 çerçeveli arı da ise 6-7 çerçevesinde yavru olup geri kalanlarında ise yine çevresinde arılar ile kaplıdır. Alacağınız arılar ortalama durumu bu şekildedir. Daha fazla ayrı ve bilgiler için aşağıda linki paylaştığımız siteye gidebilirsiniz.

Burada yazılanlar güncel olmayabilir. Güncel arı satışı ilanımızı gitmek için TIKLAYIN…guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
dursun kaymak
dursun kaymak
08 Ocak 2019 21:36

anasız arı alabilirmiyim

sezgin
sezgin
26 Ekim 2018 22:30

merhaba kolay gelsin
göndermiş olduğunuz paket arılar ,sitede görsellerdeki gibi yoğunmudur?
6 çerçeveli ve 9 çerçeveli arıların yoğunlu aynımıdır(yaklaşık)?gönderimlerin nisan ayından daha ileriye sarkma ihtimalı varmıdır(gecikme yaşanır mı teslimatta)?

Fatih yay
Fatih yay
07 Mart 2018 06:07

3 cerceve 20 kovan alsam fiyat ne olur

Enes demir
Enes demir
06 Mart 2018 18:46

Ana arı hediye kampanyanıza katılmak istiyorum. Dikkate alırsanız sevinirim.

Davut Üngür
Davut Üngür
06 Mart 2018 17:51

Kafkas arılarınız hasmı yoksa melezmi

Davut Üngür
Davut Üngür
06 Mart 2018 09:47

Gönderdiginiz arılarda, arların yiyecegi kadar, azda olsa bal oluyor mu…

Davut Üngür
Davut Üngür
05 Mart 2018 14:12

Kayserıden yazıyorum. Ben 3kovan arı almak istiyorum. Nasıl yaparız

Burhanettin Ateş
Burhanettin Ateş
03 Mart 2018 16:13

Karpat anası ne zaman olur.mayısda olurmu