2020 Yılı Arı Satışı

42

2020 yılı için canlı arı satışı bulunmaktadır. Arı satışı olarak normal çerçeveli arı satışı ve ana arı satışı yapmaktayız. Sipariş vermek isteyen müşterilerimiz sitemizde bulunan sipariş formları vasıtası ile siparişlerini verebilir aynı zamanda iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan da sipariş verebilirsiniz.

İki türlü teslimat yöntemimiz vardır. Çerçeveli arıları biz kendi araçlarımız ile teslim ederken, ana arıları ise kargo ile ülkemizin her köşesine gönderim yapmaktayız. Çerçeveli ve paket arı olarak almış olduğunuz arıların hepsinin ana arısı bulunmaktadır. Ayrı olarak ana arı almak isteyen müşterilerimiz için ilgili anlaştığımız kargo firması ile her yere gönderim yapmaktayız. Çerçeveli arıları kendi kamyonlarımız ile sene de bir defaya mahsus olmak üzere Mart sonu ve Nisan ayı içinde tüm müşterilerimizin paket arılarını teslim etmekteyiz.

2020 arı satışı 1

Paket arı siparişi veren müşterilerimiz için arıları 6 çerçeveli, 7 çerçeveli, 8 çerçeveli, 9 çerçeveli ve silkme arı olarak yapmış olduğumuz paketler ile müşteri listesine bağlı olarak oluşturup araçlarımıza yükleyip adreslere göre il ve ilçe bazlı olarak teslimatı yapıyoruz. Eğer müşterimizin adresi ana yol ve geçtiğimiz noktaya yakınsa adresine kadar da bırakabiliriz. Yine adet olarak yüksek alan müşterimize de adresine kadar yakın noktaya kadar yada bulunduğu arılığa bırakmaktayız. Siparişlerinizi dağıtımlara çıkmadan önce vermeyi unutmayın.

2020 arı satışı 2

Ana arı alacak olan müşterilerimiz içinde şu şekilde bilgi verebiliriz. Damızlık anaç kovanlardan larva transferi ile ürettiğimiz ana arıları çiftleşme sonrası ve yumurta attıktan sonra ana arı kafeslerine koyarak kargoya vermekteyiz. 1 adette alsanız 10 adette alsanız ortalama 10 TL civarı kargo maliyeti tutmaktadır. Kargo esnasında ana arının ölmesi veya kaybolması durumunda sorunluluk Ana Arı Gen firmasına ait olmaktadır. Siz sağlam almakla mesulsünüz. Yine sorularınız olursa aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere her zaman sorabilirsiniz.


ana-ari

42
Kimler Neler Demiş?

avatar
Osman Öztunç
Osman Öztunç

Ana arı istedim Birgün de geldi teşekkür ederim

Kadir Kap
Kadir Kap

İşimi kaybettim babadan görme bilgilerim var azda olsa şu an 1 kovan arı var ama durumum yok yardımcı olursanız sevinirim düzce kaynaşlı hayırlı işleriniz olsun Rabbim bereketinizi artırsın

İsmail Dağ
İsmail Dağ

Teslim alınan kovanları teslim alırken açmadan teslim alıyoruz malumunuz.Şayet teslim alınan çıtalar eksik çıkarsa ( teslimatta karışıklık olma ihtimali de dahil) bu durumda eksik bölümü iade ediyor musunuz ?
Yine teslim alınan kovanların içindeki arilar yolda yolculuk şartlarında bir şekilde telef olmuş ise ve telef olan arilar sağlam ari olarak teslim edilmişse. Kovanın arılarının %75-80 i ölmüş ise ,Kovanın ana arısı da telef olmuş ise bu durumda nasıl bir uygulama yapıyorsunuz? Yine ana ari malumunuz acemi arıcılar tarafından hemen görülemez, ana ari yi yılın boyası ile boyuyor musunuz? Boyamıyorsanız bu durumda acemi arıcı ne yapmalı? Şimdiden teşekkür ederim .

Nufel kaya
Nufel kaya

Ordu mesudiye ye ne zaman gelirsiniz

Şenel Koçak
Şenel Koçak

Merhaba
Samsun Ladik ilçesine ne zaman sevkiyat yapacaksınız
Siparişimiz verildi

Nasuh Yasin
Nasuh Yasin

Nevşehire ana arı Sipariş ne zmn geliyor ?

Cihad
Cihad

Rize’ye sefkiyatınız nezaman

Alptekin sarp
Alptekin sarp

Ankara 11-12 nisan tarihinde idi neden değiştirildi yerine İstanbul alindi

Abdurrahman Aslan
Abdurrahman Aslan

Zonguldak/Eregliye geliyormusunuz gelirseniz nezaman gelirsiniz ona göre sipariş vereceğim.

İSA HİMMETOĞLU
İSA HİMMETOĞLU

Karabük Yenice için sipariş verebiliyormuyum Bu tarafa sevkiyatınız olacakmı yakın zamanda

Yılmaz
Yılmaz

Aksaray’a teslimat ne zaman

Mücahit
Mücahit

Diyarbakıra servisiniz var mı varsa ne zaman

Mustafa
Mustafa

Merhaba ana arı f1 mi?

Alptekin sarp
Alptekin sarp

Ankara Sincan arı teslimati ne zaman

Servet
Servet

Şimdi biz bu ana arıyı aldığımız zaman kovanımıza ne şekilde verecez arılarımız onu nasıl kabul edecek bu konuda bilgilendirme yapar mısınız
Aşamalı olarak

Servet
Servet

Bide ana arılar çiftleşmiş olarak gönderiyor sunuz değil mi

Ramazan gönül
Ramazan gönül

Denizli honaz nezaman gelecek arı

Yüksel kuruoğlu
Yüksel kuruoğlu

Arı siparişimiz tamam da ben artvin arhavi den sipariş verdim rize iline geçiş coronadan dolayi çok kontrollu yarın ne olur bilmiyoruz arıları almaya adeşene gidemezsek ne olacak