2019 Yılı Arı Satışı

34

2019 yılı arı satışı için sipariş alımları başlamış bulunmaktadır. Ana arı veya paket arı siparişlerinizi ANA ARI GEN sitemiz üzerinden vererek listemize dahil ederiz.

Ana arı sipariş verecek olan müşterilerimiz için belirli bir liste olup ve o listeye göre dahil ediyoruz. Sipariş verenleri belirli listeye ekleyerek gönderim yapmaktayız. Siparişini vermiş ve ödemesi geçmiş olan kişi ana arı gönderim listesine dahil edilir. Sipariş verip, ödeme yapmadıysa belli bir zaman sonra listeden ismi silinir.

2019 yılı için ana arı fiyatlarımız;
Kafkas Ana Arı: 45 TL (Nisan’ın ilk haftası yada belirttiğiniz tarihte gönderilir)
Karniyol Ana Arı: 45 TL (Nisan’ın ilk haftası yada belirttiğiniz tarihte gönderilir)
Anadolu Ana Arı: 45 TL (Nisan’ın ilk haftası yada belirttiğiniz tarihte gönderilir)
Belfast-Buckfast: 45 TL (Nisan’ın ilk haftası yada belirttiğiniz tarihte gönderilir)
İtalyan Ana Arı: 45 TL (Nisan’ın ilk haftası yada belirttiğiniz tarihte gönderilir)

Ortalama ana arılar Nisan ayının ilk haftası çıkmaya başlar. Ana arıların zamanında gelmesini istiyorsanız ana arı sipariş formunu doldurarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

Paket arı siparişi veren müşterilerimiz için ise, Mart sonuna kadar siparişler alınır ve Nisan ayı başı gibi başlayıp bütün müşterilerimize sıcak bölgelerden soğuk bölgelere doğru ay sonuna kadar teslim edilir. Türkiye’nin her yerine kendi araçlarımız ile dağıtım yapmaktayız.
6 Çerçeve Arı: 6 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 4-5 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
7 Çerçeve Arı: 7 çerçevenin üzeri arı yine ile kaplı olup, yaklaşık olarak 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
8 Çerçeve Arı: 8 çerçevenin üzeri arı ile kaplı ve baskın olup, yaklaşık olarak 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
9 Çerçeve Arı: 9 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son koyduğumuz 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.

2019 yılı için paket arı fiyatları şu şekildedir;
6 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 330 TL (Plastik kutu fiyata dahildir.)
7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 370 TL (Plastik kutu fiyata dahildir.)
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 410 TL (Plastik kutu fiyata dahildir.)
9 Çerçeveli Ahşap Kutulu Paket Arı: FİYAT : 460 TL (Plastik kutu fiyata dahildir.)

Satılık arı satışı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaz ve sipariş formuna gitmek için burayı tıklayınız…

ana-ari

34 Yorumlar

  1. sipariş vermeden önce iki şey öğrenmek istiyorum. gördüğüm kadarıyla doğrudan italyan ırkı arı satışınız yok. bunun sebebini öğrenebilir miyim? ikincisi farklı bir ırk arı sipariş etmiş olsam ve yanında italyan ana arı da istemiş olsam mevcut sipariş ettiğim arılara o italyan ana arıyı versem olur mu. bu şekilde olduğunda mevcut arılarım italyan ırkı olmaya ne kadar sürede başlar .Bal hasadı öncesi bu işlem tamamlanır mı. saygılarımla

  2. Bugün yaptığım kontrolde kovanın birinde ana arı olmadığını fark ettim sizden en erken ne zaman ana arı alabilirim eğer Nisa’n ayına kalır ise günlük yumurta verecem arıya bi hafta sonra olursa bekleyecem

  3. Merhabalar. Yozgatta ikamet ediyorum. Arıya ilgi duymaya başladım ve evimin geniş bahçesine bir ya da iki kovan yerleştirmeyi ve ilgilenmeyi düşünüyorum, çok da seviyorum. Lakin sizden arı aldıktan sonrası için yapacaklarım konusunda çok fikir sahibi değilim. Yüzlerce video, makale vs okudum, teorik anlamda bilgiliyim ama uygulama hiç yapmadım. Sizden arı sipariş ettiğimizde sonraki süreç ne olmalıdır? yani arıyı çoğaltmak için değil bal almak amacıyla aldığımızı düşündüğümüzde yapılacak işlem sırası özetle ne olmalıdır. Bu konularda da sitenizdeki videoların yanına video eklerseniz bizleri bilgilendirmiş olursunuz. Siparişimiz bize ulaştı, tarif ettiğiniz gibi kovana aktardık, besleme yapılacak mı yapılacaksa ne şekilde yapılacak. üst kata ne kadar zamanda geçeceğiz, hangi hastalıklara karşı ne şekilde ve ne zamanda müdahale edilecek vs konularında bilgi verirseniz iyi olur. saygılarımla

    • Osman Ünal, evet ana arıları siz teslim alana kadar sorumluluk bize aittir. Kargodan alınca ölen veya başka bir durum olursa iletişim kısmındaki numaralarımızın whatsapp’ına atmanız durumuna yenisi gönderilecektir.

  4. Ben kayseri deyim iç Anadolu bölgesi için hangi ırkı tavsiye edersiniz birde paket arı nasıl nakliye ediliyor onu merak ediyorum kargo ile mı yoksa özel bir gönderi yönteminiz mı var dolayısıyla nakliye esnasında eğer kargoyla eşya şeklinde taşınıyor sa arılar havasızlıktan ölmez mı cevap yazarsanız sevinirim ona göre sipariş vereceğim.

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here