Paket Arı Fiyatları

Paket Arı Fiyatları

Paket Arı Fiyatları (Her yıl güncellenmektedir)

Burada yazmış olduklarımız yılın belirli zamanlarında güncellenmektedir. O yüzden dolayı burada bulunan fiyatlar o yıla ait veya belirli dönemdeki fiyatlardır. Yine burada bulunan fiyatların güncel olup olmadığını teyit etmek için Satılık Arı ve Paket Arı Siparişi isimli yazılarımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bu yıl için belirlemiş olduğumuz paket arı yani satılık arı fiyatlarımız aşağıdaki şekilde olmuştur. Yaklaşık Türkiye’nin bir çok iline kendi araçlarımız ile dağıtım yapmaktayız. Dağıtım yapılan illeri görmek için Paket Arı Dağıtımı Yapılan İller isimli yazımıza bakınız. 5 adet altı olanlarda ödemeler peşin olup, 5 adet üzeri olanlarda ise yarısı peşin yarısı teslimatta almaktayız.

Paket Arı Fiyatları

NOT: BURADA YAZILANLAR GÜNCEL OLMAYABİLİR EN GÜNCEL SATILIK ARI VE PAKET ARI SATIŞINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN LÜTFEN…

PAKET ARI 1 (Özel Ahşap ve Plastik Kutu): Bu paket arımız 5-7-9 çerçeveli plastik ve ahşap ruşet kovanlarda oluyor ve bu ruşet kovanlar 8-10 çerçeve alacak şekilde ayarlıyoruz. Siz 5 çerçevelik bir arıda alsanız biz yine bu arıyı 8 ve 10 çerçevelik ruşet kovanlara koyuyoruz. Bu şekilde yapmamızın nedeni, taşıma kutularını standart olarak 8 ve 10 çerçeveliktir. Taşıma kutularını yine arı bölmelerinde ve başka türlü değerlendirebilirsiniz. Ana arısı ise istemiş olduğunuz paket arının ırkından olan bir o yılın ana arılarıdır. Analar her yıl değişmektedir. 2017 Nisan ayında alacağınız ana arı 2016 yılının en son ayındaki ana arıdır. Ayrı kargo ve paket ücreti yoktur. Aşağıda yazılanların dışında farklı bir ücret ödemezsiniz. Arıları biz kendi aracımız ile il ve ilçelere bırakmaktayız. Kapı teslimi değil, belirli noktalara bırakmaktayız. Çerçeve ölçüleri olarak 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarındadır.

6 Çerçeveli Ahşap ve Plastik Kutulu Paket Arı: 5 çerçeve olarak satın alacağınız arıda yaklaşık olarak 4 çerçevesi yavrulu ve ballı olup, 1 çerçevede günlü olmaktadır. FİYAT: 280 TL

7 Çerçeveli Ahşap ve Plastik Kutulu Paket Arı: 7 çerçeve olarak satın alacağınız arıda ortalama olarak 4-5 çerçevesi yavrulu ve ballı olup, 1 çerçevesi ise günlü yumurtalı halde olmaktadır. FİYAT: 300 TL

8 Çerçeveli Ahşap ve Plastik Kutulu Paket Arı: 9 çerçeveli olarak satın almış olduğunuz bu arımızda 7-8 çerçeve yavrulu olup, son 1 ve 2 çerçevesi ise günlü yumurtalı olmaktadır. FİYAT: 330 TL

PAKET ARI 2 (Sıfır Arı Kovanı): Bu paket arımız çerçeveli normal kovanlarda olup, tek katlı ve çift katlı olarak fiyatları değişmektedir. Aynı zamanda üretimi yapmış olduğumuz arı kovanların tabanları plastik kovanlarda bulunmakta olup, fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Kovanlarımız standart kovanlardır ve Türkiye’nin her köşesindeki çerçeve ve kovanlar ile uyumludur. Çerçeve ölçüleri olarak 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarında olmaktadır. Kovan ile almak isteyen müşterilerimiz bu paketi seçebilir ve daha sonrasında kovan almak işi ile uğraşmazlar. Arının özellikleri olarak yukarıda belirttiğimiz şekildedir, buradaki tek fark kovanlı olmasıdır.

6 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı Paket Arı:  FİYAT: 300 TL

7 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 330 TL

8 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 360 TL 

9 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 390 TL 

Yukarıda yazılı olan tek katlı sıfır kovanlar için belirlemiş olduğumuz fiyatlardır. Aynı zamanda müşterilerimiz tek katlı kovanı katı ile birlikte yani üstlüğü ile istiyorlarsa aşağıda şekilde fiyatlar geçerli olacaktır.

5 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 330 TL 

7 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 380 TL 

9 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 430 TL 

PAKET ARI 3 (Plastik Tabanı Sıfır Arı Kovanı): Plastik tabanı olacak şekilde, tek ve çift katlı olarak sıfır kovan ile arı satın alacak olanlar için aşağıdaki fiyatlarımız geçerlidir.

Plastik Tabanlı 5 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı Paket Arı:  FİYAT: 320 TL

Plastik Tabanlı 7 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 360 TL

Plastik Tabanlı 9 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 310 TL

Plastik Tabanlı Çift Katlı Kovanlı Paket Arı Fiyatları aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

Plastik Tabanlı 5 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı Paket Arı:  FİYAT: 350 TL

Plastik Tabanlı 7 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 400 TL

Plastik Tabanlı 9 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 450 TL

PAKET ARI 4 (İkinci El Arı Kovanı): Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, sadece kovan sıfır değildir. İkinci el olarak vermiş olduğumuz kovanlar 1 yıllıktan tutun 4-5 yıllık olanlarda vardır. Kovanlar yine sağlam ve dayanıklıdır. Sizin işinizi uzun yıllar görecektir. Çerçeve ölçüleri olarak 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarındadır.

5 Çerçeveli İkinci El Tek Katlı Kovanlı Paket Arı:  FİYAT: 260 TL (Taban ahşaptır ve üst katı yoktur.)

7 Çerçeveli İkinci El Tek Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 310 TL (Taban ahşaptır ve üst katı yoktur.)

9 Çerçeveli İkinci El Tek Katlı Paket Arı: FİYAT: 360 TL (Taban ahşaptır ve üst katı yoktur.)

DİKKAT: DAĞITIMLAR; MART SONU VE NİSAN AYI İÇİNDE YAPILACAKTIR.

PAKET ARI SİPARİŞİ VERMEK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ…

Bir önceki yazımız olan Arı Satışı Sahibinden başlıklı makalemizde arı satışı, arı satışı sahibinden ve sahibinde arı satışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ana Arı Siparişi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 45 YORUM
 1. metin yüksel dedi ki:

  5 cıtalı kovalar küçük kovanmı

  1. Admin dedi ki:

   metin yüksel, evet normal ruşet kovan şeklinde ama çerçeve sayısına görü büyük ve küçük olmaktadır. Ayrıntılar için http://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/ bu sayfaya bakınız.

 2. Halit dedi ki:

  İstanbul anadolu yakasinda ikamet etmekteyim paket arilari kapimiza kadar getiriyormusunuz yoksa belirli bir noktayami getiriyosunuz da bizmi gelip aliyoruz ari teslimi hakkinda bilgi verirseniz sevinirim ona gore siparis verecegim

  1. Admin dedi ki:

   Halit, kapı teslimi değil, belirli noktalardan veriyoruz. Anadolu için tepeüstü ve kavacık mevkiinden gelip alabilirsiniz.

 3. Ali dedi ki:

  Ilcede ikamet ediyorum. sinop icin dagitim noktaniz neresi acaba boyabat ilcesinde teslimat varmi ? Irk olarak giresun ve kafkas dusunuyorum uygun olurmu tesekkur ederim iyi aksamlar.

  1. Admin dedi ki:

   Ali, muhtemelen uğrayacağız belirli bir sayıyı bulduğu için Kastamonu dan geçerken uğrayabiliriz.

 4. Hasan dedi ki:

  Arılığımız Kastamonu/ Çankırı yolu üzerinde olup Ankara/ Akyurt girişinde yol üzeridir. Teslimatı bu güzergahtan mı yapıyorsunuz.? Yada bize en uygun teslimat yeriniz neresidir?

  1. Admin dedi ki:

   Hasan, dediğiniz şekilde arıları teslim edebiliriz. Zaten genel itibari ile dağıtım mantığımız bu şekildedir.

 5. Ramazan ÇEVİKBAŞ dedi ki:

  Ben Isparta Merkezde ikamet ediyorum. Ancak arılarımı Eğirdir ilçesine koymak istiyorum. Eğirdir’de teslim alma şansım var mı?

  1. Admin dedi ki:

   Ramazan ÇEVİKBAŞ, eğer yol güzergahı ise bırakırız. Fakat 50 adet altı olup ve yol üzerinde değilse merkeze ve yol üzerindeki noktalara bırakabiliriz.

 6. onur dedi ki:

  Merhaba 5 adet 5 çerçeveli paket arı almak istiyorum bolu merkez saygılar onur

  1. Admin dedi ki:

   onur, evet Bolu ilene paket arı getiriyoruz sipariş geçebilirsiniz.

 7. İlyas dedi ki:

  Ben Kastamonu Cide Soğuksu bölgesinde oturuyorum 3 kovan arı alacam adrese gönderim oluyormu

  1. Admin dedi ki:

   İlyas, direk adrese teslim olmuyor il ve ilçelere kadar teslimat yapmaktayız. Gelip belirli noktalardan almanız gerekmektedir.

 8. Ersin dedi ki:

  Bu hafta sipariş verirsem teslimatlar ne zaman başlıyor

  1. Admin dedi ki:

   Ersin, ayrıntılar için https://www.anaari.gen.tr/paket-ari-siparisi/ buraya bakınız. Teslimatlar Nisan ayı içinde ilk partiler.

 9. Nizamettin Çakırtaş dedi ki:

  Çanakkale -Ezine’ye paket arı satışi teslimatı iş var mı?

  1. Admin dedi ki:

   Nizamettin Çakırtaş, Çanakkale merkez ve ilçelerine genel itibarı ile paket arı teslimatları olacaktır.

 10. ozcan yalcinkaya dedi ki:

  Silede oturuyorum buraya getiriyormusunuz yoksa gelip almamiz gerkiyormu

  1. Admin dedi ki:

   ozcan yalcinkaya, paket arı ve ayrıntılar için buraya bakınız. https://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/

 11. mahmut dedi ki:

  çorum merkez için kafkas mı karniyol mu önerirsiniz?

  1. Admin dedi ki:

   mahmut, her iki ırkta olabilir ama kafkas arı ırkı daha uygun olabilir.

 12. Mehmet dedi ki:

  Mrb mehmet bn erzincan ilic ilcesindeyim ari almak istiyorum ilceye yada yakinlarina getire bilirmisiniz

  1. Admin dedi ki:

   Mehmet, evet Erzincan iline paket arı dağıtımımız vardır. Satılık arı kısmına bakarak ayrıntıları görebilirsiniz. https://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/

 13. Mustafa alsancak dedi ki:

  Iyigeceler bana gelen mesajda ari teslinati. Biraz gecikecek ankadigim kadariyla buda planimi bozdu siparisim5 cerceve cift kat polen tuzakli onu 7 cerceve yapabilirmiyiz 2 kovan karniyoldu paranin ustunude hesabiniza yollarim

  1. Admin dedi ki:

   Mustafa alsancak, tamam yaparız bizi telefon ile arayarak güncelleme yaparız. Lakin, dağıtımlar ileri geri oynama durumu var belirtilen tarihten de erken ulaşabilir.

 14. hamit dedi ki:

  SÖKE/BAĞARASI/ASLANYAYLASIN’DA YAKLAŞIK 45 -50 KOVANLIK ARIMIZ VAR,ÇITALARI İLE BİRLİKTE SATMAYI DÜŞÜNÜYORUZ,KOVANLAR HARİÇ.DÜŞÜNÜRSENİZ SATILIKTIR.

 15. Mustafa alsancak dedi ki:

  Bizi arayin guncelle yapin demistiniz bi kac kez aradim tel
  Kapali guncellemeyi nasil yapalim

  1. Admin dedi ki:

   Mustafa alsancak, gün içinde arı çalışmalarının yoğunluğundan dolayı bakamadığımız zamanlar oluyor. Size geri dönüş yapacaktır konu ile ilgili.

 16. mustafa alsancak dedi ki:

  iyi günler sizi bi kaç kez aradım ama tel. kapalı nasıl yapalım bu güncelleme işlenimi

  1. Admin dedi ki:

   mustafa alsancak, konu ile ilgili aranıp güncelleme yapılmıştır. iyi günler

 17. mustafa alsancak dedi ki:

  100 tl para hesabınıza yatırdım hayırlı günler.

  1. Admin dedi ki:

   mustafa alsancak, ödeme için teşekkürler. Kontrol işlemi yapılıp size bilgi verilecektir.

 18. Metin dedi ki:

  Selamünaleyküm, bana esaj göndemişsiniz. Ben devlet katkılı en az 40 kovan arı alacağım. 8 çerçeveli, çift katlı, 1 arı kovanı kaç tl den verirsiniz, birde ilçe olarak gümüşhane’ye tesliminiz varmı teşekürler

  1. Admin dedi ki:

   Metin, aleykum selam. Evet belirtmiş olduğunuz adrese getiririz. Paket arı yani satılık arı fiyatlarımız için buraya bakın… https://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/

 19. Metin dedi ki:

  Sorduğum 8 çerçefeli arı ile çift katlı kavan fiyatını öğrenmek istiyorum en az 40 kavan alacağım çift katlı

  1. Admin dedi ki:

   Metin, paket arı fiyatlarımız burada bulunmaktadır bakınız lütfen… https://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/

 20. Yıldırım dedi ki:

  Mardin’e gönderiyormusunuz

  1. Admin dedi ki:

   Yıldırım, şuanda o ilimize paket arı gönderimi yapamıyoruz mesafelerden dolayı.

 21. Yıldırım dedi ki:

  Mardin’e gönderiyormusunuz iki kovan almak istiyorum

  1. Admin dedi ki:

   Yıldırım, sorunuz ile ilgili olarak bir önceki yorumunuza cevap yazılmıştır.

 22. Ahmet dedi ki:

  İyi günler Niğde iline Belfast mı yoksa kafkasmı hangisini önerirsiniz 1 veya 2 kovan 9 çıtalı paket arı siparişi vermek istiyorum alacağım arılar Niğde ili için teslimatlar tüm ilçelerede teslim ediliyormu birde bu cinslerde oğul eğilimi Varmı malüm çok istenmeyen bir durum

  1. Admin dedi ki:

   Ahmet, bu önümüzdeki hafta içi teslimatlar yapılacaktır.

 23. bekir dedi ki:

  s.a adıyamana gönderim oluyor mu ?

  1. Admin dedi ki:

   bekir, aselam. Bir çok iline gönderim yapıyoruz. https://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/ buraya bakabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ