Paket Arı Dağıtımı Yapılan İller

Paket Arı Dağıtımı Yapılan İller

Paket Arı Dağıtımı Yapılan İller (Belirli Noktalardan Yapılır)

Türkiye’nin genel olarak il ve ilçe merkezlerinden dağıtım yapılmaktadır ama yol üzerimizde olması durumunda yapılmaktadır. 50 ve üzeri olması durumunda adrese bırakmaktayız. Karadeniz illerinin bir çok noktasına bırakmaktayız ve adresinize çok yakın yere kadar bırakırız. Karadeniz de herhangi bir ilde bulunuyorsanız teslimat konusunda hiçbir sorun olmayacaktır.

Değerli müşterilerimiz, hemen hemen Türkiye’nin bütün illerine kendi araçlarımız ile paket arı dağıtımımız bulunmaktadır. Ama çıkış noktası ile gittiğimiz il çok uzak ise arılar yolda telef olmaktadır. Bu telef olma durumu parça parça arı dağıtımı yaptığımız için en son noktaya gidene kadar arılar sıcaktan dolayı yanıyor. Lakin, diyelim 50 ve üzeri tek parti halinde arı alımı olursa direk olarak ülkemizin her iline teslimat yaparız.
Paket Arı Dağıtımı Yapılan İller
NOT: Aşağıda bulunan illere genel olarak dağıtıyoruz ama her ilin ilçesine getiremiyoruz. Eğer yol üzeri ise zaten her şekilde bırakıyoruz. Örneğin; Konya ili ile ilçeleri arasında çok uzak km olduğu için sadece merkezden veya yolumuzun üzerin olan alanlardan dağıtım yapmaktayız. Ege, Marmara ve Karadeniz illeri için dağıtım konusunda sorun yaşamıyoruz. Diğer illerin ilçelerde sorun olabiliyor ama merkeze gelinmesi durumunda hiçbir sorun kalmayacaktır. Siz belli bir yere kadar gelirsiniz, bizlerde belirli bir noktaya gelmemiz durumunda arılarınız daha sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz.

Türkiye’nin her iline arı satışımız vardır. Uzak kalan illere parça parça götürmek zor oluyor. Eğer tek sipariş 50 adet üzeri olarak geçmeniz durumunda her şekilde bırakmaktayız. Sipariş için aşağıdaki paket arı sipariş formu yazısına tıklayarak verebilirsiniz.

PAKET ARI SİPARİŞ FORMUNA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN….

Bir önceki yazımız olan Arı Satışı Sahibinden başlıklı makalemizde arı satışı, arı satışı sahibinden ve sahibinde arı satışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ana Arı Siparişi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 70 YORUM
 1. yakup uykız dedi ki:

  ne zaman teslim yalova orman müdürlüğü orman köylüsüne fatura karşılığı 30 kovana kadar veriyormuş öyle bir çalışmanız varmı

  1. Admin dedi ki:

   yakup uykız, paket arı karşılında fatura kesimi yapıyoruz ve ayrıca Yalova iline de dağıtımımız vardır. Nisan ayı içinde bütün illere dağıtılmış olacaktır.

 2. Mehmet Tükenmez dedi ki:

  Konya için 9 adet sipariş vermek istiyorum 5 çıtalı

  1. Admin dedi ki:

   Mehmet Tükenmez, tabi ki paket arı siparişinizi buradan verebilirsiniz. https://www.anaari.gen.tr/paket-ari-siparisi/

 3. ibrahim dedi ki:

  hocam ben bir sipariş verdım ama henuz para yatırmadım şöyle ben antalya alanyadayım siz galıba sadece sideye kadar gelebılıyorsunuz daha ılerı gıdemıyormusnuz alanya merkeze kadar sıde bana uzak bıraz eger alanya merkeze gelırsenız ona gore para yatırcam bu hafta

  1. Admin dedi ki:

   ibrahim, Antalya ilinin geneli olarak sipariş almaktayız. Siz paket arı siparişinizi geçebilirsiniz.

 4. sedat dedi ki:

  rize iyidere de 7 adet 9 çerçeveli kafkas ırkı arı almak istiyorum siparişi versem ödemeyi ürün tesliminde yapmak mümkün olurmu böyle bir çalışmanız varmı nisan ilk haftası teslim olurmu kesin

  1. Admin dedi ki:

   sedat, mutlaka paket arı siparişi için ödeme almak zorundayız kapora niteliğinde. Paket arı teslimatlarımız Nisan ortaları gibi olacaktır. Ayrıntılar için bakınız lüften https://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/

 5. İsmet Yazgan Hocayazganoğlu dedi ki:

  Merhaba, sizden geçen yılda Kafkas arısı diye aldım. Maalesef istenilen nitelikte değillerdi. Yeniden Kafkas anaarısı vermek zorunda kaldım.Yine 5 adat almak istiyorum, ama istenilen kalitede olmayınca da vazgeçiyorum.. Bilgi verirseniz memnun olurum. Teşekkürler..

  1. Admin dedi ki:

   İsmet Yazgan Hocayazganoğlu, geçen yıl elde olmayan durumlardan dolayı dağıtım ve arı konusunda bazı problemler yaşadık ama bu yıl aynı durumlar kesinlikle olmayacaktır. Size opsiyonlu olarak ödemenin belli bir kısmını yapıp geri kalanını teslimatta yapabilirsiniz. Beğenmeme gibi durum olursa koşulsuz iade işlemi yapılacaktır.

 6. Hasan dedi ki:

  Eskişehir bölgesine varmı nezaman olur

  1. Admin dedi ki:

   Hasan, Nisan ayından olmak üzere, Nisan ayının yarısından sonra teslimatları yapılacaktır paket arıların.

 7. Sercan dedi ki:

  Merhabalar karniyol cinsi arı satın alamak istiyorum tekirdağ şarköy ilçesine gonderim yapiyormusunuz

  1. Admin dedi ki:

   Sercan, evet Tekirdağ merkez ve yol üzeri olan ilçelere aynı zamanda belirli bir noktadan gelip almak üzere dağıtımlarımız vardır.

 8. A.sancar dedi ki:

  Merhaba siirte ana ari istesek gönderirsin 10 adet

  1. Admin dedi ki:

   A.sancar, evet ana arı gönderimini Türkiye’nin her yerine kargo şirketleri ile yapmaktayız. Burada bulunan sipariş formunu doldurabilirsiniz. https://www.anaari.gen.tr/ana-ari-siparisi/

 9. mehmet emin dedi ki:

  iyi günler ben denemek için 1 adet paket arı siparişi vermek istiyorum. istanbul avcılar ilçesindeyim. teslimatı ne zaman ve nasıl olur?

  1. Admin dedi ki:

   mehmet emin, net tarih olmamak ile birlikte Nisan ayının ortası gibi başlayacaktır teslimatlar.

 10. Mustafa BALCI dedi ki:

  Merhabalar,

  İstanbul’a paket arı sevkiniz olacak mı nisan ayı içerisinde?
  Bir grup kurs bitiren arkadaşız, arı alımı yapmak istiyoruz

  1. Admin dedi ki:

   Mustafa BALCI, evet İstanbul iline Nisan ayı içinde mutlaka arı teslimatımız vardır. https://www.anaari.gen.tr/paket-ari-siparisi/

 11. Tuna dedi ki:

  1 adet paket arı korgoyla gönderiliyormu

  1. Admin dedi ki:

   Tuna, paket arıları kendimiz teslim ediyoruz kargo ile gönderim olmuyor.

 12. Tuna dedi ki:

  Hatay kırıkhan ilcesindeyim 1 adet paket arı nasil alabilirim

  1. Admin dedi ki:

   Tuna, oraya teslimatımız yoktur. Paket arı teslimat illeri yukarıda bulunmaktadır bakınız lütfen.

 13. Süleyman deynekli dedi ki:

  Hobi olarak başlamak istiyorum nevşehirde ikamet ediyorum 5 adet arı almak istiyorum ne zaman teslim edersiniz hangi ırkı tafsiye edersiniz

  1. Admin dedi ki:

   Süleyman deynekli, ayrıntılar için buraya bakınız https://www.anaari.gen.tr/satilik-ari

 14. yüksel dedi ki:

  ben ankaradayım 5.6 çıtalı paketarı istesem nasıl ve nerede teslim ediyosunuz

  1. Admin dedi ki:

   yüksel, tabi ki şurada bulunan kısımdan arı siparişi verebilirsiniz. https://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/

 15. Kurban dedi ki:

  Sipariş verdim. 1 kovan almakistiyorum afyon a teslimatınız nezaman olur

  1. Admin dedi ki:

   Kurban, evet Afyon iline paket arı teslimatımız vardır.

 16. Süleyman Delibalta dedi ki:

  3 paket ,7 çıta (ramka) Ari almak istiyorum paket olarak.

  1. Admin dedi ki:

   Süleyman Delibalt, tabi buradan siparişinizi verebilirsiniz. https://www.anaari.gen.tr/paket-ari-siparisi/

 17. mustafa yılmaz dedi ki:

  Trabzona paket arı sevkiyatınız en yakın ne zaman var mesela bu gün sipariş etsem ne kadar zamanda elimde olurlar..Sizden daha öncede 2 defa paket arı aldım bilgi verir iseniz çok sevinirim

  1. Admin dedi ki:

   mustafa yılmaz, bu ay sonu ve Mayıs ayının ilk haftası tarihlerinden paket arı dağıtımımız olacaktır.

 18. lutfu karakaçan dedi ki:

  9 cıtalı paket arıda ana sı varmı

  1. Admin dedi ki:

   lutfu karakaçan, ana arısı olmayan paket arı olmaz, hepsinin ana arısı olmak zorundadır.

 19. Tekin Karslı dedi ki:

  Merhaba yeni başlayacağım 3 adet paket arı almak istiyorum Aydın ili Didim ilçesine teslimatınız varmı

  1. Admin dedi ki:

   Tekin Karslı, evet Türkiyenin bir çok il ve ilçesine teslimatımız var ama şuanda teslim edemiyoruz. Sizinde şimdi bu tarihlerde arı almanız doğru değil. Erken ilkbaharda alabilirsiniz. Biz Kasım ayı gibi sitemizden sipariş almaya başlıyoruz takip edin sitemizi.

 20. Ömer ETCİOĞLU dedi ki:

  Kolay gelsin ziraat ıbanınıza 2 adet karniyol f1 ana arı için eft yaptım acaba ne zaman kargolanır diye bilgi almak istemiştim.

  1. Admin dedi ki:

   Ömer ETCİOĞLU, ödeme için teşekkürler. Yarın ana arılar kargoya verilecektir bununla ilgili olarakta size SMS bilgisi gelecektir.

 21. tayyar yüksel dedi ki:

  Bartına yeni yerlestim bu bolgede calisacak ari cinsi olarak hangisini onerirsiniz. saldirgan olmayan uysal ari hangisi.Bartın şehri içine teslimatınız var mı.Nisan ayi sonu biraz gec olmuyormu.Mart sonu Nisan başında dağıtımınız olsa daha iyi degilmi.saygilarimla

  1. Admin dedi ki:

   tayyar yüksel, karniyol arısı ile çalışabilirsiniz. Evet Bartın iline ve ilçelerine genel dağıtımımız vardır. Nisan başı gibi teslim ettiğimiz yerler var ama hava şartlarına göre hareket ediyoruz. Aşırı soğuk olduğu zaman arılar üşüyüp hastalığa yakalanıyorlar.

 22. kemal tecimer dedi ki:

  merhabalar, arıcılık hiç yapmadım çanakkele ili gelibolu ilçesi evreşe köyünde küçükbaş hayvan çiftliğim var. 5 adet paket sipariş versem başka yerden alacağım karakovana arıları aktarma yaparmısınız. veya sizde karakovan varmı. birde bu bölgede kafkas arısı olurmu veya hangi cins olur. teşekkür ederim.

  1. Admin dedi ki:

   kemal tecimer, bulunduğunuz bölgeden kafkas arısı ile çalışan ve alan arıcılarımız var ama biz karakovana aktarma yapmıyoruz. Sizin yapacağınız bizden normal aldığınız paket arıları bunun içine silkme veya oğul zamanı çıkan arı oğullarını bunun için koyabilirsiniz.

 23. Enver dedi ki:

  Bulundugum yer 1280 rakamlı biryer kişin eksi 18 dereceye kadar düşmektedir bana hangi arı ırkını önerirsiniz. buna göre arı sipariş edecegim paket arılarıza kovan dahilmi

  1. Admin dedi ki:

   Enver, belirtmiş olduğunuz rakım aralığı olarak kafkas arısı ile çalışma yapabilirsiniz.

 24. Murat Sarıoğlu dedi ki:

  2017 sezonundan kalma paket arınız var mı ? Erik bahçemi tozlaması için 4 kovan almak istiyorum. Mart başında eriklik çiçeklenmeye başlıyor. 15 marta kadar elime ulaşırsa çok iyi olur.Bahçe MANİSA Turgutlu ‘da kışlama sorun olmaz hemen bile alabilirim ,teşekkürler .

  1. Admin dedi ki:

   Murat Sarıoğlu, evet 2017 yılından kalma paket arılarımız var ama belirtmiş olduğunuz tarihte teslim edemeyiz. Mart sonu ve Nisan ayı içinde teslim edebiliriz.

 25. hatice yenen dedi ki:

  kayseri develiye teslim yapılabilirmi

  1. Admin dedi ki:

   hatice yenen, evet Kayseri iline genel olarak dağıtımımız vardır.

 26. Mehmet dedi ki:

  iyi günler ben denemek için 1 adet paket arı siparişi vermek istiyorum. Kahramanmaraş andırın ilçesindeyim. teslimatı ne zaman ve nasıl olur?

  1. Admin dedi ki:

   Mehmet, Nisan ayı içinde teslim edilir.

 27. Murat Solak dedi ki:

  Ordu da yaklaşık 1000 rakım da hobi olarak başladım hoşuma gitti çoğaltmak istiyorum şimdilik 10 kovan orman gülü var kestane yok hangi ırk daha uygun olur sizce ve tahmini teslimat tarihi nedir

  1. Admin dedi ki:

   Murat Solak, kafkas arısı ile çalışabilirsiniz.

 28. Alparslan dedi ki:

  İstanbul icine adrese teslim mi yapıyorsunuz?

  1. Admin dedi ki:

   Alparslan, belirli bir nakliye ücreti mukabilinde istanbul için adrese teslim yaptırırız. Bu sene için Anadolu tarafı 50 TL kovan sayısı fark etmeksizin. Avrupa tarafı ise 100 TL ücret mukabilinde istanbul için teslim olur.

 29. Alparslan dedi ki:

  Sitenizde daha önce istanbul içi isteyen kendi gelip alabilir diye okumuştum. Alacağım arıları nisan ayında kesin teslimat tarihi gerekiyorki ona izinimi ayarlayıp arıları memlekete goturebileyim. Beykoz ve Ümraniye’de ariliginiz var diye biliyorum gelip kendim alabilir miyim nisan ayı içinde? Lütfen yardımcı olur musunuz?

  1. Admin dedi ki:

   Alparslan, ortalama nisan ayı için 10 ila 15 arasında istanbul içi beykoz/kavacık mevkiinden teslimatı yapılacaktır orayı takip ediniz. Yada adresinize gelmesini istiyorsanız belirli bir nakliye ücreti mukabilinde teslim edilir.

 30. Alparslan dedi ki:

  Pendik güzelyaliya nakliye ücretini ödeyerek adrese teslimini istiycem. Teslimattan kaç gün önce bana haber verebilirsiniz ki ona göre izinimi ayarliyip arıları memlekete goturebileyim. Son olarak arıları karakovana aktaracagim dolayisiyle yavrulu petek yerine mevcudu yüksek koloni almam mümkün mü?

  1. Admin dedi ki:

   Alparslan, evet önceden haber veriyoruz ve sitemizde bulunan paket arı sipariş formunu doldurup gönderin lütfen. https://www.anaari.gen.tr/paket-ari-siparisi/

 31. Eser dedi ki:

  İyi günler Balıkesir’in Sındırgı ilçesine teslimatınız var mıdır.Ona göre 1 kovanlık arı alacağımda

  1. Admin dedi ki:

   Eser, https://www.anaari.gen.tr/paket-ari-siparisi/ buradan sipariş formunu doldurup gönderin evet Balırkesirin bir çok noktasına bırakıyoruz.

 32. Eser dedi ki:

  Peki teşekkürler bu bölge için hangi arıyla çalışmam uygundur hayırlı geceler

  1. Admin dedi ki:

   Eser, karniyol ve belfast arı ırkları ile çalışabilirsiniz.

 33. AHMET dedi ki:

  kovanlarınız standarmı sırf çerçeve fiyatı ne kadar

  1. Admin dedi ki:

   AHMET, evet kovan ve çerçevelerimiz standart ölçülerdedir. Buraya bakabilirsiniz. https://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/

 34. Serhat dedi ki:

  Merhaba BURSA/mustafakemalpaşa ilçesine teslimat varmıdır acaba

  1. Admin dedi ki:

   Serhat, evet bursa iline ve ilçelerine genel olarak paket arı dağıtımımız vardır.

 35. Serhat dedi ki:

  Ödemenin bir kısmını şimdi yapsam bir kısmınıda siparişi aldıktan sonra yapsam olurmu

  1. Admin dedi ki:

   Serhat, tabi ki olur, zaten paket arılarda belirli bir ödeme alınıp geri kalanı arıları teslim aldığınızda yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ