Paket Arı Dağıtımı Yapılan İller

72

Paket Arı Dağıtımı Yapılan İller (81 İle Dağıtım Vardır)

Türkiye’nin genel olarak il ve ilçe merkezlerinden dağıtım yapılmaktadır ama yol üzerimizde olması durumunda yapılmaktadır. 50 ve üzeri olması durumunda adrese bırakmaktayız. Karadeniz illerinin bir çok noktasına bırakmaktayız ve adresinize çok yakın yere kadar bırakırız. Karadeniz de herhangi bir ilde bulunuyorsanız teslimat konusunda hiçbir sorun olmayacaktır.

Değerli müşterilerimiz, hemen hemen Türkiye’nin bütün illerine kendi araçlarımız ile paket arı dağıtımımız bulunmaktadır. Ama çıkış noktası ile gittiğimiz il çok uzak ise arılar yolda telef olmaktadır. Bu telef olma durumu parça parça arı dağıtımı yaptığımız için en son noktaya gidene kadar arılar sıcaktan dolayı yanıyor. Lakin, diyelim 50 ve üzeri tek parti halinde arı alımı olursa direk olarak ülkemizin her iline teslimat yaparız.
Paket Arı Dağıtımı Yapılan İller
NOT: Bütün illere genel olarak dağıtıyoruz ama her ilin ilçesine getiremiyoruz. Eğer yol üzeri ise zaten her şekilde bırakıyoruz. Örneğin; Konya ili ile ilçeleri arasında çok uzak km olduğu için sadece merkezden veya yolumuzun üzerin olan alanlardan dağıtım yapmaktayız. Ege, Marmara ve Karadeniz illeri için dağıtım konusunda sorun yaşamıyoruz. Diğer illerin ilçelerde sorun olabiliyor ama merkeze gelinmesi durumunda hiçbir sorun kalmayacaktır. Siz belli bir yere kadar gelirsiniz, bizlerde belirli bir noktaya gelmemiz durumunda arılarınız daha sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz.

Türkiye’nin her iline arı satışımız vardır. Uzak kalan illere parça parça götürmek zor oluyor. Eğer tek sipariş 50 adet üzeri olarak geçmeniz durumunda her şekilde bırakmaktayız. Sipariş için aşağıdaki paket arı sipariş formu yazısına tıklayarak verebilirsiniz.

PAKET ARI SİPARİŞ FORMUNA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN….

ana-ari

72 Yorumlar

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here