Paket Arı Dağıtımı Yapılan İller

70

Paket Arı Dağıtımı Yapılan İller (81 İle Dağıtım Vardır)

Türkiye’nin genel olarak il ve ilçe merkezlerinden dağıtım yapılmaktadır ama yol üzerimizde olması durumunda yapılmaktadır. 50 ve üzeri olması durumunda adrese bırakmaktayız. Karadeniz illerinin bir çok noktasına bırakmaktayız ve adresinize çok yakın yere kadar bırakırız. Karadeniz de herhangi bir ilde bulunuyorsanız teslimat konusunda hiçbir sorun olmayacaktır.

Değerli müşterilerimiz, hemen hemen Türkiye’nin bütün illerine kendi araçlarımız ile paket arı dağıtımımız bulunmaktadır. Ama çıkış noktası ile gittiğimiz il çok uzak ise arılar yolda telef olmaktadır. Bu telef olma durumu parça parça arı dağıtımı yaptığımız için en son noktaya gidene kadar arılar sıcaktan dolayı yanıyor. Lakin, diyelim 50 ve üzeri tek parti halinde arı alımı olursa direk olarak ülkemizin her iline teslimat yaparız.
Paket Arı Dağıtımı Yapılan İller
NOT: Bütün illere genel olarak dağıtıyoruz ama her ilin ilçesine getiremiyoruz. Eğer yol üzeri ise zaten her şekilde bırakıyoruz. Örneğin; Konya ili ile ilçeleri arasında çok uzak km olduğu için sadece merkezden veya yolumuzun üzerin olan alanlardan dağıtım yapmaktayız. Ege, Marmara ve Karadeniz illeri için dağıtım konusunda sorun yaşamıyoruz. Diğer illerin ilçelerde sorun olabiliyor ama merkeze gelinmesi durumunda hiçbir sorun kalmayacaktır. Siz belli bir yere kadar gelirsiniz, bizlerde belirli bir noktaya gelmemiz durumunda arılarınız daha sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz.

Türkiye’nin her iline arı satışımız vardır. Uzak kalan illere parça parça götürmek zor oluyor. Eğer tek sipariş 50 adet üzeri olarak geçmeniz durumunda her şekilde bırakmaktayız. Sipariş için aşağıdaki paket arı sipariş formu yazısına tıklayarak verebilirsiniz.

PAKET ARI SİPARİŞ FORMUNA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN….

ana-ari

70 Yorumlar

 1. Pendik güzelyaliya nakliye ücretini ödeyerek adrese teslimini istiycem. Teslimattan kaç gün önce bana haber verebilirsiniz ki ona göre izinimi ayarliyip arıları memlekete goturebileyim. Son olarak arıları karakovana aktaracagim dolayisiyle yavrulu petek yerine mevcudu yüksek koloni almam mümkün mü?

 2. Sitenizde daha önce istanbul içi isteyen kendi gelip alabilir diye okumuştum. Alacağım arıları nisan ayında kesin teslimat tarihi gerekiyorki ona izinimi ayarlayıp arıları memlekete goturebileyim. Beykoz ve Ümraniye’de ariliginiz var diye biliyorum gelip kendim alabilir miyim nisan ayı içinde? Lütfen yardımcı olur musunuz?

  • Alparslan, ortalama nisan ayı için 10 ila 15 arasında istanbul içi beykoz/kavacık mevkiinden teslimatı yapılacaktır orayı takip ediniz. Yada adresinize gelmesini istiyorsanız belirli bir nakliye ücreti mukabilinde teslim edilir.

  • Alparslan, belirli bir nakliye ücreti mukabilinde istanbul için adrese teslim yaptırırız. Bu sene için Anadolu tarafı 50 TL kovan sayısı fark etmeksizin. Avrupa tarafı ise 100 TL ücret mukabilinde istanbul için teslim olur.

 3. Ordu da yaklaşık 1000 rakım da hobi olarak başladım hoşuma gitti çoğaltmak istiyorum şimdilik 10 kovan orman gülü var kestane yok hangi ırk daha uygun olur sizce ve tahmini teslimat tarihi nedir

 4. iyi günler ben denemek için 1 adet paket arı siparişi vermek istiyorum. Kahramanmaraş andırın ilçesindeyim. teslimatı ne zaman ve nasıl olur?

 5. 2017 sezonundan kalma paket arınız var mı ? Erik bahçemi tozlaması için 4 kovan almak istiyorum. Mart başında eriklik çiçeklenmeye başlıyor. 15 marta kadar elime ulaşırsa çok iyi olur.Bahçe MANİSA Turgutlu ‘da kışlama sorun olmaz hemen bile alabilirim ,teşekkürler .

  • Murat Sarıoğlu, evet 2017 yılından kalma paket arılarımız var ama belirtmiş olduğunuz tarihte teslim edemeyiz. Mart sonu ve Nisan ayı içinde teslim edebiliriz.

 6. Bulundugum yer 1280 rakamlı biryer kişin eksi 18 dereceye kadar düşmektedir bana hangi arı ırkını önerirsiniz. buna göre arı sipariş edecegim paket arılarıza kovan dahilmi

 7. merhabalar, arıcılık hiç yapmadım çanakkele ili gelibolu ilçesi evreşe köyünde küçükbaş hayvan çiftliğim var. 5 adet paket sipariş versem başka yerden alacağım karakovana arıları aktarma yaparmısınız. veya sizde karakovan varmı. birde bu bölgede kafkas arısı olurmu veya hangi cins olur. teşekkür ederim.

  • kemal tecimer, bulunduğunuz bölgeden kafkas arısı ile çalışan ve alan arıcılarımız var ama biz karakovana aktarma yapmıyoruz. Sizin yapacağınız bizden normal aldığınız paket arıları bunun içine silkme veya oğul zamanı çıkan arı oğullarını bunun için koyabilirsiniz.

 8. Bartına yeni yerlestim bu bolgede calisacak ari cinsi olarak hangisini onerirsiniz. saldirgan olmayan uysal ari hangisi.Bartın şehri içine teslimatınız var mı.Nisan ayi sonu biraz gec olmuyormu.Mart sonu Nisan başında dağıtımınız olsa daha iyi degilmi.saygilarimla

  • tayyar yüksel, karniyol arısı ile çalışabilirsiniz. Evet Bartın iline ve ilçelerine genel dağıtımımız vardır. Nisan başı gibi teslim ettiğimiz yerler var ama hava şartlarına göre hareket ediyoruz. Aşırı soğuk olduğu zaman arılar üşüyüp hastalığa yakalanıyorlar.

  • Tekin Karslı, evet Türkiyenin bir çok il ve ilçesine teslimatımız var ama şuanda teslim edemiyoruz. Sizinde şimdi bu tarihlerde arı almanız doğru değil. Erken ilkbaharda alabilirsiniz. Biz Kasım ayı gibi sitemizden sipariş almaya başlıyoruz takip edin sitemizi.

 9. Trabzona paket arı sevkiyatınız en yakın ne zaman var mesela bu gün sipariş etsem ne kadar zamanda elimde olurlar..Sizden daha öncede 2 defa paket arı aldım bilgi verir iseniz çok sevinirim

 10. Hobi olarak başlamak istiyorum nevşehirde ikamet ediyorum 5 adet arı almak istiyorum ne zaman teslim edersiniz hangi ırkı tafsiye edersiniz

 11. Merhabalar,

  İstanbul’a paket arı sevkiniz olacak mı nisan ayı içerisinde?
  Bir grup kurs bitiren arkadaşız, arı alımı yapmak istiyoruz

 12. iyi günler ben denemek için 1 adet paket arı siparişi vermek istiyorum. istanbul avcılar ilçesindeyim. teslimatı ne zaman ve nasıl olur?

  • Sercan, evet Tekirdağ merkez ve yol üzeri olan ilçelere aynı zamanda belirli bir noktadan gelip almak üzere dağıtımlarımız vardır.

 13. Merhaba, sizden geçen yılda Kafkas arısı diye aldım. Maalesef istenilen nitelikte değillerdi. Yeniden Kafkas anaarısı vermek zorunda kaldım.Yine 5 adat almak istiyorum, ama istenilen kalitede olmayınca da vazgeçiyorum.. Bilgi verirseniz memnun olurum. Teşekkürler..

  • İsmet Yazgan Hocayazganoğlu, geçen yıl elde olmayan durumlardan dolayı dağıtım ve arı konusunda bazı problemler yaşadık ama bu yıl aynı durumlar kesinlikle olmayacaktır. Size opsiyonlu olarak ödemenin belli bir kısmını yapıp geri kalanını teslimatta yapabilirsiniz. Beğenmeme gibi durum olursa koşulsuz iade işlemi yapılacaktır.

 14. rize iyidere de 7 adet 9 çerçeveli kafkas ırkı arı almak istiyorum siparişi versem ödemeyi ürün tesliminde yapmak mümkün olurmu böyle bir çalışmanız varmı nisan ilk haftası teslim olurmu kesin

 15. hocam ben bir sipariş verdım ama henuz para yatırmadım şöyle ben antalya alanyadayım siz galıba sadece sideye kadar gelebılıyorsunuz daha ılerı gıdemıyormusnuz alanya merkeze kadar sıde bana uzak bıraz eger alanya merkeze gelırsenız ona gore para yatırcam bu hafta

 16. ne zaman teslim yalova orman müdürlüğü orman köylüsüne fatura karşılığı 30 kovana kadar veriyormuş öyle bir çalışmanız varmı

  • yakup uykız, paket arı karşılında fatura kesimi yapıyoruz ve ayrıca Yalova iline de dağıtımımız vardır. Nisan ayı içinde bütün illere dağıtılmış olacaktır.

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here