Paket Arıcılık

Paket Arıcılık
arı

Paket Arı veya Paket Arıcılık (2018 Yılı Paket Arı Satışı)

Değerli müşterilerimiz, Avrasya Bal Arıcılık olarak kaliteli ve doğru teknikler ile ana arı üretimi yapmaktayız. Bazı dönemlerde ve belirli tarih aralıklarında paket arı satışımız olmaktadır. Bu belirli tarihleri sitemizde yayınlamaktayız yada yine bu yazının içeriğinde tarih belirtilir. Aşağıda yazılanları dikkatli ve özenle okuyunuz ve aşağıda okuyacağınız yazılar 2018 Yılı Mart sonu Nisan Ayı içinde dağıtımı yapılacak olan siparişler için geçerlidir.

BU SAYFADA OKUDUĞUNUZ İLANLAR GÜNCEL OLMAYABİLİR EN GÜNCEL İLANIMIZI GÖRMEK SATILIK ARI KISMINA BAKINIZ LÜTFEN… https://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/ tıklayınız…

Paket arı  ile ilgili siparişlerimiz dönem dönem değişiklik göstermektedir. Belirli dönemlerde alınan siparişe göre çerçeve ve fiyat değişiklikleri yapmaktayız. Teslim tarihi olarak yazımız içeriğinde belirtilen tarihler olmaktadır ama malum arıcılık mesleği hava şartlarına bağlı olarak bir kaç gün farklılık gösterebilmektedir. Kovanlarımız ahşap ve plastik olmaktadır ve çerçeve sayısına göre ayarlanmakta olup, özelliklerini aşağıya yazacağız.

Satılık Arı olarak paket arı olarak bir kaç çeşit bulunmaktadır. Paketlerin özelliklerine geçmeden önce her ırktan arı satışımız yoktur sadece kafkas arı, karniyol arı ve belfast arı ırkı paket arı satışlarımız vardır. Yani sipariş verdiğiniz zaman sipariş kısmından ırkını seçmelisiniz ki bizlerde paketinizi ona göre ayarlayalım. Paket arıların ana arısı ise bu yılın yeni ana arısı olup, kendi ırkından olan yeni ana arılarıdır.

Güven konusunda aklınızda en ufak bir sorun olmasın. Çünkü geçen yılda aynı şekilde paket arı dağıtımlarını yaptık ve ana arı sezonu boyunca da ana arı satışı yaptığımızdan dolayı güven önceliklidir. Geçen sene nakliye konusunda bazı sorunlar oldu bir kaç tane paket arı dağıtımını yapamadığımızdan paralarını iade ettik. Bu yıl paket arı ve dağıtımda inşallah hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Telefon ile aramadan önce aşağıda yazılanları iyice okuyalım. Aşağıdaki kovan resimleri temsili değil, kendimize ait özel çekmiş olduğumuz resimlerdir. Plastik kutunun içindeki petekler sizi yanıltmasın, o kutunun içine çerçeveler konulacaktır dikkatli bakıldığı zaman çerçeve yerleri fark edeceksiniz.

satılık arı kovan

PAKET ARI ÇEŞİTLERİ (Yazılı Fiyatların Dışında Başka Bir Ödeme Alınmaz):

NOT: BURADA YAZILANLAR GÜNCEL OLMAYABİLİR EN GÜNCEL SATILIK ARI VE PAKET ARI SATIŞINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN LÜTFEN…

PAKET ARI 1 (Özel Ahşap ve Plastik Kutu): Bu paket arımız 5-7-9 çerçeveli plastik ve ahşap ruşet kovanlarda oluyor ve bu ruşet kovanlar 8-10 çerçeve alacak şekilde ayarlıyoruz. Siz 5 çerçevelik bir arıda alsanız biz yine bu arıyı 8 ve 10 çerçevelik ruşet kovanlara koyuyoruz. Bu şekilde yapmamızın nedeni, taşıma kutularını standart olarak 8 ve 10 çerçeveliktir. Taşıma kutularını yine arı bölmelerinde ve başka türlü değerlendirebilirsiniz. Ana arısı ise istemiş olduğunuz paket arının ırkından olan bir o yılın ana arılarıdır. Analar her yıl değişmektedir. 2017 Nisan ayında alacağınız ana arı 2016 yılının en son ayındaki ana arıdır. Ayrı kargo ve paket ücreti yoktur. Aşağıda yazılanların dışında farklı bir ücret ödemezsiniz. Arıları biz kendi aracımız ile il ve ilçelere bırakmaktayız. Kapı teslimi değil, belirli noktalara bırakmaktayız.

5 Çerçeveli Ahşap ve Plastik Kutulu Paket Arı: 5 çerçeve olarak satın alacağınız arıda yaklaşık olarak 4 çerçevesi yavrulu ve ballı olup, 1 çerçevede günlü olmaktadır. FİYAT: 240 TL

7 Çerçeveli Ahşap ve Plastik Kutulu Paket Arı: 7 çerçeve olarak satın alacağınız arıda ortalama olarak 4-5 çerçevesi yavrulu ve ballı olup, 1 çerçevesi ise günlü yumurtalı halde olmaktadır. FİYAT: 280 TL

9 Çerçeveli Ahşap ve Plastik Kutulu Paket Arı: 9 çerçeveli olarak satın almış olduğunuz bu arımızda 7-8 çerçeve yavrulu olup, son 1 ve 2 çerçevesi ise günlü yumurtalı olmaktadır. FİYAT: 330 TL

PAKET ARI 2 (Sıfır Arı Kovanı): Bu paket arımız çerçeveli normal kovanlarda olup, tek katlı ve çift katlı olarak fiyatları değişmektedir. Aynı zamanda üretimi yapmış olduğumuz arı kovanların tabanları plastik kovanlarda bulunmakta olup, fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Kovanlarımız standart kovanlardır ve Türkiye’nin her köşesindeki çerçeve ve kovanlar ile uyumludur. Çerçeve ölçüleri olarak 48*23 ve 47,5*22 boyutlarında olmaktadır. Kovan ile almak isteyen müşterilerimiz bu paketi seçebilir ve daha sonrasında kovan almak işi ile uğraşmazlar. Arının özellikleri olarak yukarıda belirttiğimiz şekildedir, buradaki tek fark kovanlı olmasıdır.

5 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı Paket Arı:  FİYAT: 300 TL (Plastik taban kovan istenirse 25 farkı var)

7 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 340 TL (Plastik taban kovan istenirse 25 farkı var)

9 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 390 TL (Plastik taban kovan istenirse 25 farkı var)

Yukarıda yazılı olan tek katlı sıfır kovanlar için belirlemiş olduğumuz fiyatlardır. Aynı zamanda müşterilerimiz tek katlı kovanı katı ile birlikte yani üstlüğü ile istiyorlarsa aşağıda şekilde fiyatlar geçerli olacaktır.

5 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 330 TL (Plastik taban kovan istenirse 25 farkı var)

7 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 380 TL (Plastik taban kovan istenirse 25 farkı var)

9 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 430 TL (Plastik taban kovan istenirse 25 farkı var)

PAKET ARI 3 (İkinci El Arı Kovanı): Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, sadece kovan sıfır değildir. İkinci el olarak vermiş olduğumuz kovanlar 1 yıllıktan tutun 4-5 yıllık olanlarda vardır. Kovanlar yine sağlam ve dayanıklıdır. Sizin işinizi uzun yıllar görecektir. 

5 Çerçeveli İkinci El Tek Katlı Kovanlı Paket Arı:  FİYAT: 260 TL (Taban ahşap olup, üst katı yoktur.)

7 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 310 TL (Taban ahşap olup, üst katı yoktur.)

9 Çerçeveli Çift Katlı Paket Arı: FİYAT: 360 TL (üTaban ahşap olup, üst katı yoktur.)

DİKKAT: Öncelik olarak yukarıda yazılanları dikkatli bir şekilde okuyunuz ve ardından siparişinizi geçin. Arıları kendi aracımız ile dağıttığımız için her yere girip çıkamıyoruz. Belirli güzerganlara gelip arılarınızı alabilirsiniz. Bu güzergahlar il ve ilçeler olarak dağıtım yapıyoruz. Eğer bizim yol üzerinde ise zaten biz bırakırız yine bizi çok yolumuzdan etmeyecekse yine bırakmaya çalışırız. Çünkü, aracımız arı yüklü olduğu için fazla zaman kaybetmeden o arıların sahiplerine teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca paket arılarda 5 adet ve altındaki ödeme peşin alınmaktadır. Paket arı alımlarda yarısı peşin yarısı kapıda ödemesini almaktayız. Belirli bir ödeme alınmadan paket arı getiremiyoruz.

Bulunduğunuz yöreye uygun hangi arı ırkı ile çalışmanız gerektiğini bilmiyorsanız, öncelik olarak çevrenizdeki tecrübeli arıcıların görüşlerini alabilirsiniz. Yada bizlere aşağıda bulunan Yorumlar kısmından yöreniz hakkında yükseklik, flora ve bitki örtüsü hakkında bilgiler verirseniz yardımcı olmaktayız. Satılık arı hakkında kafanıza takılan sorularınız olursa aşağıdaki Yorumlar kısmından lütfen sorunuz.

Kafanıza takılan herhangi bir soru yoksa güvenli bir şekilde gönül rahatlığı ile paket arı siparişinizi verebilirsiniz. Siparişleri telefon ile DEĞİL sipariş formu aracılığı ile alıyoruz. 
PAKET ARI SİPARİŞİBir önceki yazımız olan Ana Arı Videosu başlıklı makalemizde ana arı video ve ana arı videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Ana Arı Siparişi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 123 YORUM
 1. mehmet günel dedi ki:

  sipariş verirsek karniyol paket arılar ne zaman teslim edilir analar saf mı f1 mi

  1. Admin dedi ki:

   mehmet günel, paket arıların teslimatı Nisan ayının ilk haftası gibi başlayıp o ay içi bitecektir sipariş önceliğinde göre gönderimler yapılacaktır.

 2. fatih dedi ki:

  italyan ari neden paket olarak satmiyosunuz admin

  1. Admin dedi ki:

   fatih, italyan ana arı satışımız vardır ama italyan paket arı satışımız yoktur. Diğer arıların ülkemiz geneli yaşam alanı daha geniş olduğu için diyebiliriz.

 3. nimet dedi ki:

  Merhaba benim arıcılık yapacağım bölge 1800 metre nektar bol yayla havasında bir bölge pazarladığınız ana arılı kovanı hangi ana cinsi olabilir ben şimdi size iki adet paket kovan siparişi verisem bana ne zaman arıyı gönderirsiniz nisan 15 den evvel olasın bilginizi bekliyorum ona göre siparişimi vereyim

  1. Admin dedi ki:

   nimet, kafkas ve karniyol cinsi ana arılardır. Gönderimler Nisan ayının ilk haftası gibi başlayacaktır.

 4. KENAN ÖZMEN dedi ki:

  7 CERCEVE KARNİYOL ARI ALSAM KARADENİZDE KESTANE BAL SEZONUNA YANİ HAZİRAN BAŞINA BAL A HAZIR OLURMU..

  1. Admin dedi ki:

   KENAN ÖZMEN, evet paket arılar bu yıl sizi bal sezonuna hazırlayacaktır.

 5. KENAN ÖZMEN dedi ki:

  YORUM DA OKUDUĞUM KADARIYLA YEDİ CERCEVELİ KOVANIN KARGO ÜCRETİNİN 10-12 TL ARASINDA OLDUĞUNU YAŞMIŞSINIZ GECEN YAZ SİZDEN 3 ADET ANA ARI ALMIŞTIM 20 TL KARGO ÖDEDİM..BU BİR ÇELİŞKİ DEĞİLMİ..BEN SİZE 15TL KARGO BEDLİNİDE ÖDESEM SONRA KARGO ŞUBESİNDE ZORLUK YAŞAMASAK İYİ OLMAZMI..

  1. Admin dedi ki:

   KENAN ÖZMEN, geçen yıl öyle bir durum olduğuna üzüldük konu hakkında bize geri dönüş yapıp bildirebilirdiniz. Çünkü bizim kargo ile anlaşmamız var o parayı alamazlar. Eğer o şekilde yapmak istiyorsanız siz ödemesini yapın tekrar kargo herhangi bir ödeme yapmayınız.

 6. ümit dedi ki:

  ‘bir önceki yılın en son sezonundaki ana arılarıdır’ dan kasıt hangi ay dır?

  1. Admin dedi ki:

   ümit, 2015 yılının Ekim ve Kasım ayından kalan ana arılar olmaktadır.

 7. celal dedi ki:

  Merhaba arıcılığa yeni başlıyorm. Bir kovanım var.cok iğneliyorlar cinsi sanırım anadolu.rahat çalışabileceğim bir ırk önerirseniz iki kovan almayı düşünüyorum.istanbul beykoz .

  1. Admin dedi ki:

   celal, karniyol arı ırkı ile çalışabilirsiniz yada bu arıların ana arıların değişimi yaparak karniyol ana arı ile değiştirebilirsiniz.

 8. Erkan Erdem dedi ki:

  S.A
  Ben Sakarya, kuzulukta bulunmaktayim.
  Bahcemiz ari kayniyor, yonca ve cok cesit bitkiler var.
  Cimenlik alana yada yoncalik alana adim atamiyoruz.
  Hangi cinsi onerirsiniz?
  Ve organik kovanlar cok guzel gorunuyor, buraya uygunmudur?
  Uygun kovan ve malzemeler icin fiyat verebilirmisiniz?!
  Yani, aricilik demeyelim ama amator biri icin, gerekli olacak malzemeler ve tabi ari adedi ve kralice ari fiyati rica ediyorum.
  Saygilarimla,

 9. engin dedi ki:

  bende arıcılık yapmak istiyorum.ilk etapta hangi ırkı yada ne yapmamı önerirsiniz.

  1. Admin dedi ki:

   engin, bölgenizde bulunan arıcılardan öncelik olarak destek alın lüften ardından bulunduğunuz yer ile ayrıntılı bilgi vermeniz durumunda yardımcı olmaya çalışırız.

 10. cebraıl dedi ki:

  admın elazıgda arıcılık yapıorum kafkas f1 var fakat bal olmuyor ama ogulda cok yapılıyor napalım bunları

  1. Admin dedi ki:

   cebraıl, yeni ana arı temin ederek ana arılarını değiştirin.

 11. Mehmet dedi ki:

  Eskisehir seyitgazi de sabit aricilik yapiyorum irk olarak ne tavsiye edersiniz sizinde bildiginiz gibi iklimi sert geciyor ilk baharda bile kar yagdigi oluyor kisi rahat gecirebilecek yazinda guzel bal yapacak ne onerisiniz saygilarimi sunuyorum.

  1. Admin dedi ki:

   Mehmet, bölgeniz için kafkas arısı ile çalışma yapabilirsiniz.

 12. Mehmet dedi ki:

  Merhabalar suan elimde bir ari irki var anadolu kafkas kirmasi diye verdiler ama cok saldirgan kovanin kapagini acmanla birlikte 15. 20 ari hemen saldiriya geciyor tabi ilem suresi uzadikca saldiran ari sayisi artiyor ne kadar koruk verisen ver banamisin demiyor ozellikle yuzuk konrollerinde cok sikinti yasiyorum ari kiyafetinin ustunden bile sokuyor ari bakimi esnasinda 300m kare cevresinde ne varsa saldiriyor. Sizce cinsi ne olabilir. Eskisehirde sert iklimi kisi rahat gecirecek ne onerisiniz. Saygilar

  1. Admin dedi ki:

   Mehmet, bu şekilde arının ırkını tespit etmek çok zor. Ana arılar ve arılar zamanla melezleşerek sertleşir ve orjinal ırklarından uzaklaşmaktadır. Zaman zaman belirli yıllarda ana arı değişimi yaparak bu sorunu aşabilirsiniz.

 13. erkan dedi ki:

  paket dısında fazla ücret oduyerek 5 kapalı 2 günlügü olan 9 çitalık bir arı alabilirmiyim

  1. Admin dedi ki:

   erkan, belirtmiş olduğunuz paket arı için olabilir önümüzdeki haftaya 25 Ekim 2016 tarihi itibari ile paket arılar ile ilgili gerekli açıklama sitemizde olacaktır.

 14. Serkan dedi ki:

  Selamünaleyküm kocaeli kartepe de kestane için karniol arı düşünüyorum katlı kovanlarda üst katta çerçeveler varmı ve kovanların aynı olması açısından boş katlı kovan satıyorsunuz

  1. Admin dedi ki:

   Serkan, as. Normal olarak boş kovan satışımız yoktur. Ama dediğiniz şekilde arı alan müşterilerimize 10 çerçeveli arı kovanı veriyoruz ve fiyatlar sitemizde belirtildiği gibidir. Üst katta da çerçeveleri 10 adet olarak vardır.

 15. Serkan dedi ki:

  Nisan ayında alacağım 9 çerçeve ari kestane zamanı olan haziranın ilk haftasına üst katı nekadar doldurur ve bu bölgede genelde Kafkas melezi f1 kullanılıyor benim arastirmalarimda karniol arının daha verimli olacağını düşünüyorum hangisini tavsiye edersiniz.

  1. Admin dedi ki:

   Serkan, kafkas arısının çalıştığı bir çok yerde karniyol arısından da verim alabilirsiniz çok yüksek rakımlı bir yer olmadığı müddetçe ve tam olarak yerinizi belirtmediğiniz için net bir şey demek doğru olmaz.

 16. lokman demir dedi ki:

  selamlar ben yerinize gelip arı almak istiyorum 10 adet ihtiyacım var ankaradayım uygun olurmu teşekkürler

  1. Admin dedi ki:

   lokman demir, biz Ankara iline arı teslimatı yapıyoruz siparişinizi geçebilirsiniz herhangi bir sorun olmaz.

 17. Karanfil E dedi ki:

  Paket arı siparişi verdik diyelim,parasını ocak-şubat gibi yatırsak listeye adımızı ve siparişimizi kaydediyomusunuz ?

  1. Admin dedi ki:

   Karanfil E, evet paket arı ve ana arı siparişleri için formu dolduranları listeye kaydediyoruz ardında ödeme yapanları onaylıyoruz.

 18. ÖNDER KIZIL dedi ki:

  Merhaba. Size bu yorumu Antalya’dan yazıyorum. Kışın deniz seviyesinde yazın ise 1500 metrelerde yaylaya çıkıyoruz. Bulunduğum bölgede çam ağacı yoğunlukta olmakla birlikte kır çiçeği ve kekik bulunmakta. Hangi ana arıyı almam konusunda yardımcı olur musunuz?

  1. Admin dedi ki:

   ÖNDER KIZIL, karniyol ve belfast arı ırkı tercih edebilirsiniz.

 19. Turgay dedi ki:

  ben paket ari odemesini subatta yapsam sorun olurmu acaba

  1. Admin dedi ki:

   Turgay, sipariş formunu şimdi doldurup gönderin ödemesini dediğiniz zaman yapabilirsiniz herhangi bir sorun olmaz.

   1. Fikri sunay dedi ki:

    Kırklareli kula köyü ormanlık bölge karniyol veya belfast ne kadar verimli olur bende 9 tane varfakat fazla verim alamıyorum 2 kovan 5 çerçeveli almayı düşünüyorum

    1. Admin dedi ki:

     Fikri sunay, kafkas ve karniyol arı ırklarını tercih edebilirsiniz.

 20. Turgay dedi ki:

  ben siparis formunu gonderdim mesajiniz geldi cihan albayrak adina

 21. isa dedi ki:

  arıları kendi imkanımız almaya gelse arılar hangi bölgede

  1. Admin dedi ki:

   isa, tabi ki gelip alabilirsiniz ama zaten bizi dağıtım illeri arasındaysanız biz kendimiz getiriyoruz. Açık adres için bizi arayıp sorabilirsiniz.

 22. Aziz yılmaz dedi ki:

  Selamın aleyküm hayırlı işleriniz olsun,benim iki sorum olacak 1. Si yeriniz nerde kendimiz alabiliyormuyuz arıları,2.si benim kendi kovanlarımla gelip çıta almadan serpme alma imkanım varmı.

  1. Admin dedi ki:

   Aziz yılmaz, as. Tabi ki gelip yerimizden de alabilirsiniz. Öncesinde haber verin ve sipariş adetinizi bildirin. Serpme olarak arı satışımız yoktur.

 23. özcan dedi ki:

  10 kovan alsam 9 çıtalı bingöle teslimatınız varmı

  1. Admin dedi ki:

   özcan, malesef sizin alabileceğiniz noktalar Sivas ve Erzurum olabilir.

 24. Ahmet dedi ki:

  Merhaba.elazig merkez ve ilcelerine teslimatınız mevcut mu?

  1. Admin dedi ki:

   Ahmet, malesef şuanda Elazığ için paket arı dağıtımı yapamıyoruz bizim için çok uzakta kalıyor. Kayseri iline geliyoruz oraya gelip alma imkanınız olursa değerlendirin.

 25. bülent dedi ki:

  merhaba ben sivastayım en az kaç kovan gönderebiliyorsunuz.

  1. Admin dedi ki:

   bülent, 5 adet olarak gönderim yapabiliriz.

 26. metın dedi ki:

  5 cıta kornıal arı almak ıstıyorum adrese teslım yapılıyormu eskısehıre gonderıyormusunuz

  1. Admin dedi ki:

   metın, tam olarak adrese teslim yapmıyoruz ama yol üzeri güzergahında bir yerde iseniz bırakırız. Genel olarak il merkezlerine ve yol üzeri ilçelere uğrayıp bırakıyoruz.

 27. mustafa demirci dedi ki:

  konyaya göderiniz var mı

  1. Admin dedi ki:

   mustafa demirci, evet konya iline paket arı gönderimlerimiz vardır sipariş geçebilirsiniz.

 28. mustafa demirci dedi ki:

  MUSTAFA DEMİRCİ SELAMÜN ALEYKÜM BEN KONYA BOZKIR DA OTURUYORUM 20 PAKET ARI ALSAM ADRESE TRESLİM OLUR MU

  1. Admin dedi ki:

   mustafa demirci, direk ev adresine teslim yapmıyoruz. Yol güzergahımızda ise bırakıyoruz ve İl merkezlerine kadar getiriyoruz.

 29. Tahir durmaz dedi ki:

  Selamün aleyküm hayirli işler ben 4 kovan çift katli olmak üzere sipariş vermek istiyorum fakat kovan hakkında bilgi verirmisiniz ağaç cinsi ölçüleri falan bide çanakkale gelibolu ya teslimat yapıyormusunuz.

  1. Admin dedi ki:

   Tahir durmaz, kovan hakkında ve ölçüler ile ilgili bilgiyi buradan alabilirsiniz. http://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/ Ayrıca ilçeler yol üzeri ise bırakıyoruz ama merkezlere bırakıyoruz.

 30. Dervis dedi ki:

  Merhaba ben nevşehir Kozaklı dan derviş beş kovan beşer çerçeve arı istiyorum nezaman elimde olur

  1. Admin dedi ki:

   Dervis, paket arı teslimatları Nisan ayı içinde olacaktır.

 31. Metin bayrak dedi ki:

  bir adet beş çıta karnıyol ari siparisi verdim ödeme pazartesi ziraat hesabınıza gececektir

  1. Admin dedi ki:

   Metin bayrak, siparişiniz için teşekkürler.

 32. hasan dedi ki:

  merhaba, paket şeklinde çıtasız , yavrusuz , balsız sadece ana arı ve işçi arılardan oluşan paket satışınız var mı? varsa fiyatı nedir??

  1. Admin dedi ki:

   Hasan, şuanda o şekilde arı satışımız yoktur ve ilerleyen dönemlerde olabilir.

 33. MURAT dedi ki:

  paket arıcılık başlığı altındaki fiyatlar satılık arı başlığı altındaki fiyatlardan farklı haberiniz olsun düzeltirseniz iyi olur bir de site çok karışık labirent gibi her başlıktan her yerde var güncelleme yapar sadeleştirirseniz çok güzel olur şu an hesap kitap aşamasındayım inşallah ben de sizden arı alacağım

  1. Admin dedi ki:

   MURATMURAT, uyarınız çok teşekkür ederiz. Güncel olarak SATILIK ARI bölümü tutuyoruz. Diğer yazılarda dediğiniz gibi bazı hatalar olabiliyor şimdi onları da düzelttik. Tekrar teşekkürler

 34. SAMET dedi ki:

  Cihan bey. Paket arı için ödemeyi yaptım. Bilginiz olsun. Şimdi sizden haber mi bekliycez. Birde şefim aman benim arı kafkas olsun o konuda çok dikkat ederseniz çok memnun olurum.

  1. Admin dedi ki:

   SAMET, sipariş ve paket arı ödemesi için teşekkürler. Konu ile ilgili telefon ile de bilgi verilmiştir. Hangi ırkı seçiyorsanız, o ırkı getirmekteyiz.

 35. ABDULLAH ÖZDEMİR dedi ki:

  PAKET ARI TESLİMİ MART SONU YADA NİSAN BAŞI DEMİŞTİNİZ ŞİMDİ YORUMLARDA NİSAN AYI İÇİNDE DİYORSUNUZ. NİSANIN BAŞIMI SONUMU BİLGİ VERİRMİSİNİZ ONA GÖRE SİPARİŞ VERECEKTİM

  1. Admin dedi ki:

   ABDULLAH ÖZDEMİR, paket arı dağıtım süresi Mart sonu gibi yani 25 Mart gibi başlar Nisan 30’a kadar devam etmektedir.

 36. sevket dedi ki:

  selam ben 7 citalik 8 adet kovan almak istiyorum şubat sonu parayı yatırmak istiyorum yanlız mart ın 15 den sonra kovan sayısını artırırsak ne gibi yarar ve zararım olur?

  1. Admin dedi ki:

   sevket, paket arı yola çıkana kadar sayı olarak yüksek olmadığı müddetçe farklılık yapabilirsiniz. Fiyatlarda herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Belli bir tarihten sonra siparişleri almayacağız ama var olan müşterilerimiz için yani sipariş veren müşterilerimiz adetlerinde farklılık yapabiliriz.

 37. ismail dedi ki:

  slm cihanbey parayı bankadan kontrol ettinizmi tşk

  1. Admin dedi ki:

   ismail, onun için ilçedeki şubeye gitmemiz gerekiyor ve notumuzu aldık kontrol edip size dönüş yapacağız.

   1. ismail dedi ki:

    tşkler

 38. Yavuz Küçüktepe dedi ki:

  Merhaba, dört adet 7 çerçeveli paket arı almak istiyorum. Kayseri için teslimat bölgenizi yazabilir misiniz? Kayseri Erkilet’e teslimatınız var mı?(bulunduğum yer çevre yola yakın, yaklaşık olarak 3-4 km uzaklıkta ana yol üzerinde adrese teslim olabilir mi?) Teşekkürler.

  1. Admin dedi ki:

   Yavuz Küçüktepe, çevre yola o şekilde yakınsa her şekilde bırakırız sorun olmaz. İl merkezlerine ve yakın ise ve fazla sipariş varsa ilçelere de bırakıyoruz. Siz sipariş geçebilirsiniz.

 39. ali korkmaz dedi ki:

  hatay dan yazıyorum 15 kovan civarı arı almak istiyorum sipariş versem en kısa surede ne zaman teslim edilir.

  1. Admin dedi ki:

   ali korkmaz, Nisan ayı içinde teslimat yapılacaktır. Takriben 15 gibi olacaktır paket arı dağıtımlarımız.

 40. ÜMİT dedi ki:

  Merhaba. Paket arıyı üretim yerinizden alabiliyor muyuz imkan varsa eğer hangi illerde üretim yapıyorsunuz

  1. Admin dedi ki:

   ÜMİT, il bazlı olarak paket arı teslimatlarımız bulunmaktadır. Erken ilkbahar için arılar şuanda Aydın ilindedir.

   1. ÜMİT dedi ki:

    Yani gelip üretim yerinden teslim alamıyor muyuz

    1. Admin dedi ki:

     ÜMİT, evet alabilirsiniz, ayrıntılar için arayabilirsiniz.

 41. ibrahim çetin dedi ki:

  Selam hocam ben dün sizin ptt hesabınız uzerınden havale yapmıştım akşam musait olunca bakcam demiştiniz bakabıldınızmı Belfast arı antalya alanya bolgesınden sipariş vermiştim iyi günler

  1. Admin dedi ki:

   ibrahim çetin, paket arı siparişiniz görünüyor ama tarafımıza geçen herhangi bir ödeme gözükmüyor. Pazartesi tekrar kontrol işlemi yaparız. Onaylandığına dair mesaj gelmez ise Salı günü arayın bizi lütfen.

 42. ibrahim çetin dedi ki:

  hocam geçmiş olması lazım pttden gönderdim şuan elimde fatura duruyor Cihan Albayrak adına yanı PTT Hesap No: 630-77-97 bu hesaba yatırdım. ve not olarak telefonno mu yazdım cuma gunu 14.48 de yatırdım.

  1. Admin dedi ki:

   ibrahim çetin, konu ile ilgili size pazartesi dönüş yaparız dönüş yapılmazsa bizi salı günü arayınız lütfen.

   1. ibrahim çetin dedi ki:

    admin hocam benim durumuma baktınız mı acaba merak ettim bugun ptt ye gıttım faturayı gosterdım memur dogru yüklenmiş dedi posta cekı ve isim dogru dedi akşam araya mı sizi?

    1. Admin dedi ki:

     ibrahim çetin, tamamdır paket arı siparişiniz onaylanmıştır. Konu hakkında SMS bilgisi tarafınıza gönderilmiştir bakınız lütfen mesajlarınıza.

 43. Yūksel Aslanhan dedi ki:

  Merhaba hocam ben daha evel paket arı sipariş vermiştim 10 ad benim arılar nezaman gelecek . Selamlar

  1. Admin dedi ki:

   Yūksel Aslanhan, Nisan ayının 15 ve 20 gibi dağıtmaya başlayacağız konu hakkında detaylı bilgi SMS ile vereceğiz.

 44. TACETTİN AKKAYA dedi ki:

  ARILARI TESLİM ALIRKEN. HERHANGİBİR ÖDEME DAHA YAPACAKMIYIZ. SAYGILAR.

  1. Admin dedi ki:

   TACETTİN AKKAYA, burada bulunan kısmı okuyunuz lütfen… https://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/

 45. Ömer dedi ki:

  paket arılarılanız ahsap kovanda gelıp ana varmıdır içnde

  1. Admin dedi ki:

   Ömer, evet bütün paket arıların kendi içinde ana arı vardır.

 46. ERDOĞAN KARANFİL dedi ki:

  7 çıta olarak verdiğimiz Karniyol arı Salı günü yol kenarına indirmişler. Biz vardığınızda tmm deyip çekip gittiler. Rahatsızlığımdan dolayı bugün kontrol edebildim.
  1. 7 çıta değil 5 çıta geldi.
  2. Arı saldırgan. Geçen yılda sizden aynı cins arı aldım ve çok sakindi.
  Acaba hem cins hem de çıta olarak acele edince yanlış mı indirdiler?
  3. Çözüm olarak ne yapabilirsiniz? Tşklr.

  1. Admin dedi ki:

   ERDOĞAN KARANFİL, arıların 7 değil 5 çıta olması muhtemelen karışıklıktan dolayı böyle bir problem oldu. Arılar 1 hafta 10 süresince öyle olur. Size sonra ana arı göndererek o eksikliği telafi edebiliriz.

 47. selim dedi ki:

  9 Çerçeveli Çift Katlı Paket Arılı Kovanınız polen tuzaklımı. yazdığınız fiyatta indirim varmı???

  1. Admin dedi ki:

   selim, eğer 50 adet ve üzeri olarak alacaksanız polen tuzaklı ve normal olarak getiriyoruz. Güncel fiyatlar için lütfen buraya bakınız… https://www.anaari.gen.tr/paket-ari-siparisi/

 48. selim dedi ki:

  9 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 430 TL olan ürününüzden 5 adet sipariş vermek istiyorum…Detaylı olarak ne yapmam gerekiyor…ve kovanlarınız polen tuzaklı mı???

  1. Admin dedi ki:

   selim, paket arı fiyatlarımızın güncel hali burada vardır bakınız lütfen… https://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/

 49. Ali korkmaz dedi ki:

  Merhaba hatay a sevkiyatiniz var mi. Bu hafta 10 kovan civarı sipariş verirsek en erken ve en geç ne zaman gelir. Teşekkürler

  1. Admin dedi ki:

   Ali korkmaz, Hatay iline kadar getiremiyoruz malesef dağıtım yapılan illerin listesi burada bulunuyor bakınız lütfen. Listede belirtilen illere kadar gelip alabilirsiniz. https://www.anaari.gen.tr/paket-ari-dagitimi-yapilan-iller/

 50. Ali korkmaz dedi ki:

  Hatay a teslimat var mi yazmadiniz.

  1. Admin dedi ki:

   Ali korkmaz, bir önceki yorumunuza gerekli cevap yazılmıştır. Dağıtım illerimiz burada vardır. https://www.anaari.gen.tr/paket-ari-dagitimi-yapilan-iller/

 51. AHMET dedi ki:

  SİVAS DİVRİĞİ İLÇESİNE ARI GÖNDERİMİ VARMI

  1. Admin dedi ki:

   AHMET, Sivas merkez için bu yıl geleceğiz.

 52. Seyhan ÇETİN dedi ki:

  Seyhan ÇETİN
  Merhabalar martın 23. de 6 çerçeve plastik kutulu paket arı 280tl idi 22 mart itibariyle 7 çerçeve 280tl.
  bunu izah edermisınız lütfen kolay gelsin iyi günler.

  1. Admin dedi ki:

   Seyhan ÇETİN, 6 çerçeveli 280 TL bu tarihi itibari ile 7 çerçeveli ise 300 TL dir. Dediğiniz gibi öyle bir yerde yazıyorsa düzeltiriz.

 53. AHMET dedi ki:

  sadece ilçe için dedim sayın admin ilçeye uğrayış yapıyormusunuz

  1. Admin dedi ki:

   AHMET, evet yapıyoruz.

 54. Mustafa Altay dedi ki:

  Selamaleyküm.30 adet İkinci El Arı Kovanı sipariş nezaman teslim edilir.BAYBURT a

  1. Admin dedi ki:

   Mustafa Altay, aleykum selam. Nisan ayının 15-20’sine kadar teslim etmiş oluruz.

 55. abdulkadir bir dedi ki:

  merhaba;
  Rize ikizdere için yaklaşık teslim zamanınız ne olur?

  1. Admin dedi ki:

   abdulkadir bir, havalarda bir supriz olmazsa Nisan 15-20’ye kadar teslim etmiş olacağız.

 56. abdulkadir bir dedi ki:

  . siparişlerimi geçtim. ödemeyi bir kaç gün içinde ziraat hesabınıza göndermiş olacağım. ilginiz için şimdiden teşekkür ederim ( belirttiginiz tarihlerden daha geç teslimat yapmayacağınız ümidiyle iyi çalışmalar bol kazançlar dilerim)

 57. MUSTAFA YOKTAN dedi ki:

  Kocaeli ye paket arı dağıtımınız ne zaman olacak. mesajı bazen takip edemiyoruz. selamlar

  1. Admin dedi ki:

   MUSTAFA YOKTAN, mesaj atıyoruz aynı zamanda yola çıkınca da telefon ederek haber veriyoruz iletişim konusunda sorun olmaz merak etmeyin.

 58. mutlu ASIK dedi ki:

  Daha önce sipariş veren müşterilerimizin arıları bu ayın 23′ ine kadar hepsi teslim olacaktır diye yazmışsınız fakat ÇANAKKALE ili listede yok

  1. Admin dedi ki:

   mutlu ASIK, netlik olmadığı için yazmadık şuanda yazılı halde bakabilirsiniz.

 59. Seyhan dedi ki:

  selamünaleküm cihan bey gönderilen ana arılardan biri ölmüştü önemli de ğil geçde olsa gönderme
  inceliğinde bulunmanız nedeniyle çok teşekkür eder işlerinizde kolaylıklar dilerim. selamlar.

 60. ahmet dedi ki:

  izmir, çeşme de deniz kıyısına yakın yerdeyim. en uygun hangi arıyı seçmeliyim?

  1. Admin dedi ki:

   ahmet, belfast ve karniyol arı ırkları ile çalışma yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ