Satılık Arı Trabzon

2
satılık arı trabzon

ANA ARI GEN olarak ülkemizin her il ve ilçelerine olmak üzere belirli noktalardan arı teslimatımız vardır. Adet sayısı yüksek olursa tabi adresine kadar teslimatımız vardır. Her yıl Türkiye’ye arı dağıtımı yaptığımız gibi bu şekilde satılık arı verdiğimiz illerden birisi de Trabzon ilimizdir. Trabzon ilinden satılık arı alacak olan müşterilerimiz sitemizde bulunan paket arı sipariş formunu doldurmaları yeterlidir.

NOT: Sadece satılık arı trabzon iline vermiyoruz tüm Türkiye’ye teslimatımız vardır.

Satılık arı olarak, silkme arı yani paket arı ve aynı zamanda çerçeve usulu olarak arı vermekteyiz. Çerçeve usulu olarak 6 çerçeveden başlayıp 9 çerçeveli arıya kadar teslim ediyoruz. Silkme olarak yaptığımız arı satışımız ise ortalama olarak 7 ve 8 çerçeveli arıdan silkeleme usulu ile almış olduğumuz arıları bir kutu içine doldurarak oğul şekilde teslim ediyoruz.

Trabzon ilinde satılık arı alacak olanlar veya bir başka illerden arı olacak olan müşterilerimiz bu şekilde arı seçenekleri ile arılarını teslim alabilirler. Teslimat tarihleri ve paket arı ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve paket arı sipariş formu için burayı tıklayınız… 

Almış olduğunuz arıların ırk seçenekleri olarak; kafkas, karniyol, anadolu ve bir kısımda belfast ırkı arı satışı vardır. Yine aldığınız arılardan aldıktan sonra ana arı sorunu veya bir başka sıkıntı var yine desteğimiz devam etmektedir. Trabzon ve diğer çevre illerden satılık arı temin etmek isteyenler Nisan ayına kadar siparişlerini vermeleri gerekir. Yine teslimatları tarihleri değişkenlik gösterdiği için Satılık Arı isimli yazımıza bakmayı ihmal etmeyin. Trabzon ilinde arı alacaklar ile ilgili sorununuz varsa aşağıdaki yorumlar kısmından sorabilirsiniz.


guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Muammer
Muammer
24 Temmuz 2020 08:05

Trabzon iline uygun arı cinsi hangisidir ve merkeze 10 km uzaklık