2020 Yılı Ana Arı Kampanyası

430
2020 ana arı kampanyası 1

Her yıl düzenli olarak yapmış olduğumuz ana arı kampanyasını bu yıl için yani 2020 yılı içinde başlatmış bulunmaktayız. Kampanyamıza katılmak çok basit olup aşağıdaki yorumlar kısmına anlamlı bir cümle yazmanız yeterlidir. Yorum yapanlar içinde toplam 5 kişiye sezonda ana arı gönderimi yapılacaktır. Kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri hakkında yine aşağıya yazıyoruz.

Ana Arı Gen firması paket arı üretimi ve arı satışı yapmaktayız. Türkiye’nin her yerine kendi araçlarımız ile arı sevkiyatımız bulunmaktadır. Aynı zamanda sezon boyu ana arı üretimi olup ve ürettiğimiz bu ana arıları Türkiye’nin her yerine güvenli bir şekilde kargo ile gönderim yapmaktayız. Kargodan kaynaklı veya ana arı da bir problem olması durumunda yeniden ana arı gönderimi yapılmaktadır.

ana arı siparişi için tıklayın

Başlangıç Tarihi: 10.01.2020 (tarihler güncellenmiştir)
Bitiş Tarihi: 30.07.2020
Şartlar: Aşağıdaki yorumlar kısmına anlamlı bir yorum yazmak.
Çekiliş: Belirtilen tarihte kameralar karşısında yapılacaktır.

Toplam ana arı kazanacak kişi sayısı 5 adet olup ve her kişiye 1 adet ana arı verilecektir. Ana arı ırkları olarak sitemizde bulunan ırklar üzerinden tercih  yapabilirler. Aynı zamanda ana arıların kargo maliyeti kazanan talihlilerimize ait olmaktadır. Kampanya hakkında sorularınızı aşağıdaki yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Birden fazla aynı mail ile yorum yapanların sadece biri dikkate alınacaktır. Lütfen aynı mail adresi ile birden fazla yorum yapmanız işe yaramayacaktır. Aynı zamanda yorum yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz aktif olsun ki size oradan ulaşabilelim. Aynı zamanda telefon yeri kısmına da yorumlarda eksik geçmeyin lütfen.

2020 ana arı kampanyası

Yine şansını artırmak isteyenler aşağıdaki youtube videosununda altına yorum yaparak iki kere kuraya katılma hakkı kazanabilir. Video youtube Arıcılık TV kanalında yayınlanmıştır. Yine ana arı ve arı hakkında sorularınız olursa bizlere her zaman sorabilirsiniz. 2020 yılı ana arı kampanyası hayırlı ve uğurlu olsun.

Satılık arı veya paket arı satın almak isteyenler Paket Arı Siparişi sayfasını ziyaret edebilirler. Gerekli ayrıntıları oradan edinebilirsiniz.

Daha önceki yıllarda yapmış olduğumuz kampanyalara bakmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

2016 yılı ana arı kampanyası…
2017 yılı ana arı kampanyası…
2018 yılı ana arı kampanyası…
2019 yılı ana arı kampanyası…

ana-ari

430
Kimler Neler Demiş?

avatar
Erdoğan ÜNVER
Erdoğan ÜNVER

Sizden nisan ayında almış olduğum 5 kovan arı belirttiğiniz gibi gayet güzeldi. Arılarımızı daha da geliştirdik. Şimdi ise nektar akışını bekliyorum. Havalar güzel giderse arıların bal yapmaması için hiçbir neden yok. Firmanıza ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Mümtaz ULUĞ
Mümtaz ULUĞ

Sizden almış olduğum iki kovan 7 çıtalı Anadolu arısı müthiş gelişti.Bu sıkıntılı günlerde bile böyle özverili çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum.Gelecek sene inşallah görüşmek ümidiyle.

Hayati Çagdaş
Hayati Çagdaş

Sayın firma yetkilileri 2019 yılında eylül ayında sizden bir adet ana arı talebinde bulundum hiç tereddüt etmeden bu ricamı yerine getirdiniz şuan o kolonim süper gelişti ve 30 çerçevede çalışmaktadır. işiniz gücünüz rast gelsin. aldığınız para anamın ak sütü gibi helal olsun.

Resul yarpizli
Resul yarpizli

Osmanıyeden resul. Sızingibi işinin ehlı insanlar sayesınde aeıcılık sektoru duzene ve guzel ana ırklarına sahıp oluyoruz tesekkur ederım basarılarınızın devamını dılıyorum

FATİH KALE
FATİH KALE

İlk 2016 yılında 4 adet karniyol paket arı aldım çok iyi arılardı hala devamı arılığımda mevcut akabindede ana arı be diyer malzemelerden temin ettim memnun kaldım teşekkür ederim çalışmalarınızda başarılar dilerim

Ömer Faruk Saysal
Ömer Faruk Saysal

Satış odaklı değil de müşteri memnuniyetini esas alan ticaret ahlakınızdan dolayı sizi tebrik ederim.

Levent Göçmenler
Levent Göçmenler

Karniyol arı aldım. Arılar çok sakin ve çıtalar full dolu. Teşekkürler Anaarı.gen👍

Umut karaalp
Umut karaalp

1 hafta önce 6 çerçeveli kovanlı arı aldım bulunduğum bölgeden şahıstan ama adam sırf para kazanmak için 2 cercevelik arı verdi bu ahlâk yoksunu insan yüzünden benim gibi hobici arkadaşları sogutuyorlar sonra aradım şahsi söyledim az arı var diye adamın verdiği cevap kaçmıştır belki diye cevap verdi yazıktır günahtır sen o parayı nasıl evlatlarına yedireceksin. Ahlaksız adam O yüzden arkadaşlar benim gibi hobi işi yapacaksanız güvenilir yerden alın arkadaşım ana gen ariciliktan aldı arı muazzam çıktı maşallah sizde yan mayın sağlam yerden alin

Ömer YAŞAROĞLU
Ömer YAŞAROĞLU

Tebrikler, ülkemizin en profesyonel ekibi olarak görüyorum sizi. Geçen yıl, tesadüfen tanıdım, iyi ki tanımışım sizleri.

Bünyamin çetinkaya
Bünyamin çetinkaya

Arı ırkı insan neli demek bakan yetiştiren nemutlu

Osman nuri tuna
Osman nuri tuna

Yeni sipariş verdim gelirse gereken takiplerimi yapacam daha sonra olumlu veya olumsuz bilgileri paylaşacam

Ercan
Ercan

2020 ana arı kampanyasına katılmak istiyorum.

Fehmi Öz
Fehmi Öz

Anadolu arısı dediginiz arılar hangi bölgenin arıları dır. Rakım olarak nereler için uygundur.

İsminaz Özdemır
İsminaz Özdemır

Pandemi sürecinde yapmış olduğunuz başarılı organizasyonla siparişleri yerine ulaştırdığınız için teşekkürler.

Şükrü sönmez
Şükrü sönmez

Ana arı fiyatınız nedir

Tulga Arafat
Tulga Arafat

Bal hasat makinasi olmadan en basit ve en kolay suzme bal nasıl elde edebilirim? Suzdugum petekleri seneye tekrar kullanabilmek üzere guvelenmemesi için nasıl muhafaza etmeliyim.

Muhammed Arafat
Muhammed Arafat

Cumleten Kolay gelsin bereketli hasatlar dilerim. Yeni ariciyim olduğum için soru ve sizlerden bir talebim var. 1. Arilarim Haziran ayı içerisinde oğul vermiş ve kaçmış. Arici komsuma sordum ne yapmam gerektigini oda tum ana ari memelerini kesmemi soyledi ben de hepsini yok ettim. Simdi Yeni ana arim varmıdır? Eger varsa yada yoksa ne yapmam gerekiyor? Internette birsürü video var fakat bnm başıma gelen olayla alakali hiç video bulamadım. Sizlerden talebim oğul vermiş ve oğulu kaçmış bir kovan a yapılması gerekenler hakkinda bilgilendirici bir yazi veya bir video yayinlamaniz. 2.Arilarim önüne koymuş olduğum sulardan icmiyorlar onları nasıl alistirabilirim. Teşekkürler. ..

Osman
Osman

Merhaba Ağva bölgesi için ana arı alacağım sizden karadeniz bölgesi ve sahil kesim hangi ırkı almamı önerirsiniz?

hacı yusuf deveci
hacı yusuf deveci

selamunaleykum hayırlı sezon lar dilerim çekiliş tarihini kaçırdım ama yinede sizden ana arı almak istiyorum 1 kovan arım var acemi bi şekilde arıcılığı yapmaya çalışıyorum bana da bi ana arı gönderir seniz sevinirim bölme yapmak için sizin sayenizde arı sayımı çoğaltarak devam etmek isterim şimdiden çok teşekkür ediyorum

Fatma alaoglu
Fatma alaoglu

Arıcılığa yeni başladım . Iki kovanız.onlarin sesini duymak bana huzur veriyor. Çok geç kalmışım . Hedefimiz büyük bir arılık sahibi olmak.insallah bana bir karniyol ari cikar

Fatma alaoglu
Fatma alaoglu

Ben arıcılığa yeni başladım.ama çok geç kalmışım 2 kovanız başladım onların sesini duymak bana huzur veriyor..sizdende bir ari kazanırsam süper olur .karniyol olursa süper olur .Ben bolu dayım.

Arslan Eren
Arslan Eren

Bende ÇORUM’dan genç bir arı meraklı ve severi olarak yaziyorum hiç birşey bilmiyordum sizin videolarınız ile başladım ve 2 kovan aldım BİSMİLLAH dedim sizin satış yaptığınızı sonradan öğrendim arılarinizdan alan kisilerin yorumlarıni okuyunca pişman oldum sizden almadigima ama ne fayda nasip işi bir yerdede arıcılığı kavrayınca sizden arılarıma ek kovan alcam iyiki varsınız teşekkür ederim

Samet Acar
Samet Acar

Hayırlı işler

Samet Acar
Samet Acar

İşini ciddiyet ile yapan bir firma. Hayırlı işler

Halil
Halil

Merhaba bir ana arı bir kovandır.Ağustosta ana arı satışı devam eder mi? İlçelere gönderiminiz var mıdır?

Fehmi Öz
Fehmi Öz

Bir Anadolu arısı çıkarsa şansıma ne güzel, olmaz ise Eylül ayı gibi bir bölme düşünüyorum

Yakup Avcı
Yakup Avcı

Sayın firma yetkilileri,hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile kaliteli ürün ve de kaliteli sunum için göstermiş olduğunuz özene çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

Yakup Avcı
Yakup Avcı

Sayın “Anaarıgen” firma yetkilileri,bu Arıcılık sektöründe ; temel hedef olarak hizmette kalite,müşteri memnuniyeti ve kaliteli sunum ve de kaliteli ürün temini hususunda gösterdiğiniz özene teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.

Mithat ERDEM
Mithat ERDEM

Bir köy muhtarsız,bir iğne ustasız,bir kovan kraliçesiz olmaz.

ismail erden
ismail erden

küçük bir arı işletmecisi olarak özveri ileyapmış olduğunuz büyük işleri takdirle takip ediyorum. üretimlerininzin bütün arıcılara hayırlı olmasını temenni ederim.bereketli yıllar dilerim.

ismail erden
ismail erden

küçük bir arıcı işletmecisi olarak yapmış olduğunuz büyük işleri takdirle takip ediyorum. Üretimlerinizin başarı ile devamını dilerim.

Yavuz
Yavuz

Merhaba 12 nisan da istanbuldan teslim aldığım kovanlı 8 çıta arım şuan 3 katta ve full dolu karniyol analar güzel çalışıyor teşekkür ediyorum.

ömer uysal
ömer uysal

bu sene ana arı bana çıkar inşaallah

Nevzat Özeren
Nevzat Özeren

Çok guzel .

Nevzat Özeren
Nevzat Özeren

Bol bereketli bir sezon olmasını dilerim.videolar güzel,eğitici ve bilgilendirici.

ilkero
ilkero

istanbulda evimin balkonunda 1 kovam arım var. kafkas melezi aşırı derecede agrasif hangi ırk ile değiştiri isem sakin ve verimli olur. tşkler

Mesut Çavuş
Mesut Çavuş

Arıcılığa hobi olarak başlayacağım inşallah bana çıkar.
Herkese bol sans

Erdal Çakıcı
Erdal Çakıcı

Kampanyaya katılmak istiyorum
Arılar olurse insanlık ölür

Adnan küçük
Adnan küçük

Hayirli isler hayirli ve bol kazanclar Gonderdiginiz ana ari elimize gectiginde kovana koymadan disarda kac gun bekletebiliriz hayirli isler.

LÜTFÜ
LÜTFÜ

arı varsa hayat var !!!
Herkeze bol bereket kazanç ve şans

Halil Aşık
Halil Aşık

Arı çalışkanlığı ile insana ilham veren ve ürettiği balı ile de hem şifa kaynağı hemde lezzet durağı bir mucizevi hayvandır.

Nida
Nida

Ben ilk defa başlayacağım arıçılıga şimdi bir kovan arım var inşallah çıkar

Adem
Adem

Arıcıların başlıca kılavuzu “Arıgen” teşekkürler..

Nurettin güldeş
Nurettin güldeş

Bende istiyorum