2020 Yılı Ana Arı Kampanyası

174
2020 ana arı kampanyası 1

Her yıl düzenli olarak yapmış olduğumuz ana arı kampanyasını bu yıl için yani 2020 yılı içinde başlatmış bulunmaktayız. Kampanyamıza katılmak çok basit olup aşağıdaki yorumlar kısmına anlamlı bir cümle yazmanız yeterlidir. Yorum yapanlar içinde toplam 5 kişiye sezonda ana arı gönderimi yapılacaktır. Kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri hakkında yine aşağıya yazıyoruz.

Ana Arı Gen firması paket arı üretimi ve arı satışı yapmaktayız. Türkiye’nin her yerine kendi araçlarımız ile arı sevkiyatımız bulunmaktadır. Aynı zamanda sezon boyu ana arı üretimi olup ve ürettiğimiz bu ana arıları Türkiye’nin her yerine güvenli bir şekilde kargo ile gönderim yapmaktayız. Kargodan kaynaklı veya ana arı da bir problem olması durumunda yeniden ana arı gönderimi yapılmaktadır.

ana arı siparişi için tıklayın

Başlangıç Tarihi: 10.01.2020
Bitiş Tarihi: 10.06.2020
Şartlar: Aşağıdaki yorumlar kısmına anlamlı bir yorum yazmak.
Çekiliş: Belirtilen tarihte kameralar karşısında yapılacaktır.

Toplam ana arı kazanacak kişi sayısı 5 adet olup ve her kişiye 1 adet ana arı verilecektir. Ana arı ırkları olarak sitemizde bulunan ırklar üzerinden tercih  yapabilirler. Aynı zamanda ana arıların kargo maliyeti kazanan talihlilerimize ait olmaktadır. Kampanya hakkında sorularınızı aşağıdaki yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Birden fazla aynı mail ile yorum yapanların sadece biri dikkate alınacaktır. Lütfen aynı mail adresi ile birden fazla yorum yapmanız işe yaramayacaktır. Aynı zamanda yorum yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz aktif olsun ki size oradan ulaşabilelim. Aynı zamanda telefon yeri kısmına da yorumlarda eksik geçmeyin lütfen.

2020 ana arı kampanyası

Yine şansını artırmak isteyenler aşağıdaki youtube videosununda altına yorum yaparak iki kere kuraya katılma hakkı kazanabilir. Video youtube Arıcılık TV kanalında yayınlanmıştır. Yine ana arı ve arı hakkında sorularınız olursa bizlere her zaman sorabilirsiniz. 2020 yılı ana arı kampanyası hayırlı ve uğurlu olsun.

Satılık arı veya paket arı satın almak isteyenler Paket Arı Siparişi sayfasını ziyaret edebilirler. Gerekli ayrıntıları oradan edinebilirsiniz.

Daha önceki yıllarda yapmış olduğumuz kampanyalara bakmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

2016 yılı ana arı kampanyası…
2017 yılı ana arı kampanyası…
2018 yılı ana arı kampanyası…
2019 yılı ana arı kampanyası…

ana-ari

174
Kimler Neler Demiş?

avatar
Engin
Engin

İnşallah bu sene çıkar.

Yusuf Polat
Yusuf Polat

Her sene katılıyoruz bu sene çıkar inşallah. F1 analardan bu sene sipariş vermeyi düşünüyorum.

Ahmet
Ahmet

Sizlerden 2019 yılı aldığım ana arılardan memnunum inşallah 2020 de alışverişimiz devam eder

Mümtaz ULUĞ
Mümtaz ULUĞ

Kırıkkale den herkese çokca selamlar ve hürmetler.2020 yılı tüm arıcılara ve arı severlere bereketli,bol kazançlı,sağlıklı gelir inşallah.Saygılarımla.

Dindar
Dindar

Tarımın kalbi Akhisar dan sevgiler saygılar

Aytaç ERTAN
Aytaç ERTAN

Geçen yıl karniyollar yetişmedi yerine kafkas aldım. Sitenizden ve gönderdiğiniz kafkaslardan çok memnunum hayırlı işler

Fatih Yıldırım
Fatih Yıldırım

Tüm arıcı kardeşlerime ve arı sevdalılarına sağlık,mutluluk,başarı ve bal tadında bir ömür diliyorum.

Yıldıray şahin
Yıldıray şahin

Balikesir den selamlar

Fatih güney
Fatih güney

Allah arıyla uğraşan herkese selamet versin insaallah

Sezgin sarıkaya
Sezgin sarıkaya

Yeni sezon herkese bol kazanç getirsin inşallah Çanakkale çan selamlar

Necip
Necip

Ben Kırşehir den yazıyorum.burada hangi ırk arı önerirsiniz

Mümtaz ULUĞ
Mümtaz ULUĞ

Arıcılık gerçekten bir yaşam biçimi.Bir kere tadına varan bir daha kesinlikle bırakamaz.Çok seviyorum arıları ve arıcılığı.Herkese hayırlı,bereketli ve bol kazançlı yıllar dilerim.

Fatih BARIŞKAN
Fatih BARIŞKAN

Arıcılığa geçtiğimiz sezon Balıkesir – Susurluk ta hobi olarak başladım, arılarım yerli ırk. Bal akımı sezonundan önce arılarım çok iyi gelişmesine rağmen bal akımı sezonunda kolonilerim çökmeye başladı, katlı kovanlarımdan neredeyse hiç bal alamadım, bu sezona farklı bir ırk ile girmeyi düşünüyorum. Bulunduğum yöre için Karniyol ırkının uyumlu olduğunu duyuyorum. Sizce bu yörede hangi ırk ile çalışmalıyım?

Ali Paşa Kabaoğlu
Ali Paşa Kabaoğlu

2020 Erken ilkbahar döneminde istenen sayıda çerçeve arı gönderme imkânınız var mı? Fiatınız nedir? Karniyol ırkı veya kafkas ırkı arılarınız arasında fiat karkı var mı? Benim kovanlarım mevcuttur. Sizden siparış versem kaç çerçeve arı ne kadar olur? Ben Rize’nin Ardeşen ilçesindeyim, siparişlerde mecbur kovan veya çerçeve sayınız var mı yoksa, istenilen miktarda teslimat yapıyor musunuz, bilgilendirirseniz memnun olurum teşekkürler.

Murat DERİN
Murat DERİN

Deneme maçlı bir kovan alıp yetiştirmek istiyorum. başarılı olursam çok sayıda alacağım.

DERİN
DERİN

ben de deneme amaçlı arı temin etmek istiyorum.

Derviş Ahmet Yalvaç
Derviş Ahmet Yalvaç

Haziran ayında satışa sunulan saf Kafkas ana arı fiyatları nedir acaba

Serkan Aygören
Serkan Aygören

Arı aşkım, gectiğimiz haziran ayında işyerimde yakaladığım oğul ile başladı.fabrika arazisi çok geniş bir alan ve ormanlik olduğu için arıma orada sandıktan yaptığım bir kovanda bakıyorum. Hazirandan sonbahara kadar 8 çıta petek örüp balla doldurdular. 3 çıtasını alıp, 5 çıtayla kışa soktum. Kış sürecinde arıcılık kursuna da gittim. Bu bahar ile birlikte kovanları çoğaltmayı düşünüyorum. Işyerimdeki arım oğuldan gelme olduğu için oğula meyilli olurmuş. Inş kampanyanızdan bir ana arınızı kazanırsam anasını onunla değişicem. Hayırlı işler dilerim.

İsmail öztürk
İsmail öztürk

Bereketli bir sezon dilerim

İhsan
İhsan

ölümlerin bu kadar çok olduğu bu zamanda bütün arıcı arkadaşlara 2020 nin bereketli geçmesini dilerim

Levent özkuş
Levent özkuş

Kurumsal bir yerden almak her zaman önemli.

Soner Çekok
Soner Çekok

Allah razı olsun inşallah vermiş olduğunuz hizmetlerden ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim 2020 yılı bol bereketli sezonlar dilerim

Hikmet Gülen
Hikmet Gülen

Herkese hayırlı sezonlar…

İzzet şen
İzzet şen

YouTube ve siteyi takip ediyorum arıcılığa yeni başlamam nedeni ile bilmediğim bir çok bilgiye buradan ulaştım emeği geçenlere teşekkür ederim

Mümtaz ULUĞ
Mümtaz ULUĞ

Herkese 2020 yılı bereketli ve hayırlı olsun.Bol kazançlar dilerim.

Kahraman
Kahraman

Bu siteyi 3-4 yıldır takip ediyorum.çok ilkeli ve dürüst bir iş yapıyorlar özellikle youtube videolari çok bilgilendirici.işinizde başarılar diliyorum.

Turgut
Turgut

Verdiğiniz bilgiler için tşk

ŞEFİK KARAGÖZ
ŞEFİK KARAGÖZ

Yeni sezonun herkese hayırlı bereketli olmasını Yüce Allahtan niyaz ederim.Videolariniz gerçektende çok faydalı bilgiler içeriyor paylaşımlarınızın devam etmesi dileğiyle Allaha emanet olunuz.

ilkeroz
ilkeroz

Merhaba ,
2019 eylül ayından beri sizi takip ediyorum. Bir an Önce sezonun açılmasını bekliyorum. İnşallah ilk arımı sizden alırım.
Bereketli bir yıl olsun.

nevzat17
nevzat17

kafkas arısı almak istiyorum çanakkale iklimine uygun mudur ?

seniha
seniha

merhaba ,

istanbul da hangi arı ırkını öneriyorsunuz. fuarda görüşmek üzere.

ilker özeren
ilker özeren

Merhaba ,
2019 eylül ayından beri sizi takip ediyorum. Bir an Önce sezonun açılmasını bekliyorum. İnşallah ilk arımı sizden alırım.
Bereketli bir yıl olsun.

Mustafa Kahraman
Mustafa Kahraman

Bu aşk bu hobi beni benden aldı arıları çok seviyorum ama arılarım öldü

İbrahim kaanoğlu
İbrahim kaanoğlu

Merhaba ana arı gen tr kadar iyi arı ve koloni destek bulunana site görmedim inşallah böyle devam edersiniz çekilişte Benin’de görürseniz sevinirim 😜

Kenan kalkan
Kenan kalkan

Hayırlı işler bol kazanclar