Paket Arı Satanlar

52
paket-arı-satanlar

Paket Arı Satanlar

Burada okuduğunuz yazılar güncel olmayabilir. Bulunduğumuz yıl için en güncel ilanlarını görmek için aşağıdaki linke tıklayarak görebilirsiniz. 

GÜNCEL SATILIK ARI İLANINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN…

Paket arı satışı konusunda uzun süre yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda her geçen gün daha iyi yapmaya ve kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz. Paket arı satanlar olarak sektörün öncülerinden olup, arıcılık alanında yeni gelişmeler ile devam ediyoruz.

Paket arı olarak arıların belirli çerçeve sayısına ayrılarak bir yerden alınıp başka yerlere götürülmesi işlemidir. Bizlerde bu şekilde paketlemiş olduğumuz arı ırklarını Türkiye’nin bir çok iline teslimat yapmaktayız. Sizlerde paket arı satın almak istiyorsanız sitemizde bulunan sipariş formunu doldurabilirsiniz. Arılarımız kovanlı ve kovansız olarak satışını yapmaktayız. Paket arılarımız hakkında detaylı bilgi vermek gerekirse şu şekildedir; 

PAKET ARI 1 (Özel Ahşap ve Plastik Kutu): Bu paket arımız 5-7-9 çerçeveli plastik ve ahşap ruşet kovanlarda oluyor ve bu ruşet kovanlar 8-10 çerçeve alacak şekilde ayarlıyoruz. Siz 5 çerçevelik bir arıda alsanız biz yine bu arıyı 8 ve 10 çerçevelik ruşet kovanlara koyuyoruz. Bu şekilde yapmamızın nedeni, taşıma kutularını standart olarak 8 ve 10 çerçeveliktir. Taşıma kutularını yine arı bölmelerinde ve başka türlü değerlendirebilirsiniz. Ana arısı ise istemiş olduğunuz paket arının ırkından olan bir o yılın ana arılarıdır. Analar her yıl değişmektedir. 2017 Nisan ayında alacağınız ana arı 2016 yılının en son ayındaki ana arıdır. Ayrı kargo ve paket ücreti yoktur. Aşağıda yazılanların dışında farklı bir ücret ödemezsiniz. Arıları biz kendi aracımız ile il ve ilçelere bırakmaktayız. Kapı teslimi değil, belirli noktalara bırakmaktayız. Çerçeve ölçüleri olarak 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarındadır.

5 Çerçeveli Ahşap ve Plastik Kutulu Paket Arı: 5 çerçeve olarak satın alacağınız arıda yaklaşık olarak 4 çerçevesi yavrulu ve ballı olup, 1 çerçevede günlü olmaktadır. FİYAT: 240 TL

7 Çerçeveli Ahşap ve Plastik Kutulu Paket Arı: 7 çerçeve olarak satın alacağınız arıda ortalama olarak 4-5 çerçevesi yavrulu ve ballı olup, 1 çerçevesi ise günlü yumurtalı halde olmaktadır. FİYAT: 280 TL

9 Çerçeveli Ahşap ve Plastik Kutulu Paket Arı: 9 çerçeveli olarak satın almış olduğunuz bu arımızda 7-8 çerçeve yavrulu olup, son 1 ve 2 çerçevesi ise günlü yumurtalı olmaktadır. FİYAT: 330 TL

PAKET ARI 2 (Sıfır Arı Kovanı): Bu paket arımız çerçeveli normal kovanlarda olup, tek katlı ve çift katlı olarak fiyatları değişmektedir. Aynı zamanda üretimi yapmış olduğumuz arı kovanların tabanları plastik kovanlarda bulunmakta olup, fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Kovanlarımız standart kovanlardır ve Türkiye’nin her köşesindeki çerçeve ve kovanlar ile uyumludur. Çerçeve ölçüleri olarak 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarında olmaktadır. Kovan ile almak isteyen müşterilerimiz bu paketi seçebilir ve daha sonrasında kovan almak işi ile uğraşmazlar. Arının özellikleri olarak yukarıda belirttiğimiz şekildedir, buradaki tek fark kovanlı olmasıdır.

5 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı Paket Arı:  FİYAT: 290 TL (Plastik taban kovan istenirse 20 TL farkı var)

7 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 340 TL (Plastik taban kovan istenirse 20 TL farkı var)

9 Çerçeveli Tek Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 390 TL (Plastik taban kovan istenirse 20 TL farkı var)

Yukarıda yazılı olan tek katlı sıfır kovanlar için belirlemiş olduğumuz fiyatlardır. Aynı zamanda müşterilerimiz tek katlı kovanı katı ile birlikte yani üstlüğü ile istiyorlarsa aşağıda şekilde fiyatlar geçerli olacaktır.

5 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 330 TL (Plastik taban kovan istenirse 20 TL farkı var)

7 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 380 TL (Plastik taban kovan istenirse 20 TL farkı var)

9 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 430 TL (Plastik taban kovan istenirse 20 TL farkı var)

PAKET ARI 3 (İkinci El Arı Kovanı): Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, sadece kovan sıfır değildir. İkinci el olarak vermiş olduğumuz kovanlar 1 yıllıktan tutun 4-5 yıllık olanlarda vardır. Kovanlar yine sağlam ve dayanıklıdır. Sizin işinizi uzun yıllar görecektir. Çerçeve ölçüleri olarak 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarındadır.

5 Çerçeveli İkinci El Tek Katlı Kovanlı Paket Arı:  FİYAT: 260 TL (Taban ahşaptır ve üst katı yoktur.)

7 Çerçeveli İkinci El Tek Katlı Kovanlı Paket Arı: FİYAT: 310 TL (Taban ahşaptır ve üst katı yoktur.)

9 Çerçeveli İkinci El Tek Katlı Paket Arı: FİYAT: 360 TL (Taban ahşaptır ve üst katı yoktur.)

Yukarıda bulunan bilgiler her yıl ve yılın belirli tarihlerde sezona göre farklılık gösterebilmektedir. Her zaman güncel fiyat ve ilanlarımızın olduğu SATILIK ARI sayfasını ziyaret ediniz lütfen. Aynı zamanda yukarıda bulunan arı ırklarını seçerken bölgenizde bulunan usta arıcılardan destek alarak bölgenizde hangi arının iyi olduğunu öğrenin ve ona göre arı ırkı tercih ediniz. Her arı ırkının, her bölgede faydalı ve verimli olmayacağını unutmayın.

ana-ari

52 Yorumlar

 1. sn üstat ben arıcılık kursunu bitirdim seneye kısmet olursa damızlık arı almayı düşünüyorum bu konu hakkında ne kadar yardımcı olursunuz iyi çalışmalar

 2. Selamın Aleyküm. Kütahya Tavşanlı Bölgesine paket arı satışınız nezaman olabilir..2. el kovan 5 çerçeve 4 koloni almak istiyorum. Paket arıların ana arıları genç midir?? Ayrıca Anadolu ırkı ana arı seçmemiz mümkün mü??

 3. Hayırlı işler. Hobi olarak 1 ad 7 çitalı 2.el kafkas arısı almak istiyorum siparişide verdim ödemesini ise nisan 15 te yapacagım malum maaş zamanı mayıs ayında yapacagınız dagıtıma yetişirmi bir ikinci husus ise farklı bölgelerden arıcilar yazdöneminde geliyor oarıların benim alacagımarıya zararı olurmu

  • Kurban, o şekilde ödeme yapabilirsiniz. Nisan ayı dağıtımı konusunda net bir şey diyemiyoruz ama Mayıs ilk haftasına yetişecektir. Çünkü Nisan siparişleri almış olup, kapasitemizi tamamladık yer kalırsa getireceğiz ama kesin bir şey diyemiyoruz. Başka arıların sizin arıya zararı olmaz.

 4. Merhaba
  9 Çerçeveli Çift Katlı Kovanlı Paket Arı almayı düşünüyorum.
  Arıları yazın götüreceğim yerin rakımı takriben 1000-1100 Arılar Keven (Geven) de çalışacak.
  önereceğiniz arı ırkı ve fiyatı Mailime atarsanız sevinirim.
  İyi çalışmalar diliyorum.

 5. arkadasım gecen sene 2 adet paket arı sıparıs etmıstım hem paket gecgeldi hemde arılar hırpalanmıs geldi bır paketın agzı acıktı kovanın yarısı yok olmustu kargoyu tasıyan elamanda bır sey bilmiyor ustunede baska birinin adı yazıyordu paketlerin ustunde naklıyenız berbat acıkcası tekrar almaya cesaret edemiyorum

  • ufuk, geçen yıl o bölge için büyük sıkıntılar yaşadık ama bu yıl aynısı asla olmayacaktır. Ayrıca sizin bulunduğunuz ile arı sevkiyatımız yoktur. En yakın Erzurum ili olacaktır. Bu yıl daha profesyonelce ve sağlam yapılacaktır bu konu da içiniz rahat olsun. Biz sitemizde olumlu ve olumsuz bütün yorumlara yer veriyoruz mümkün mertebe şeffaf olmaya çalışıyoruz. Geçen yıl gördüğümüz eksiklikleri bu yıl tekrarlanmayacaktır.

 6. Merhabalar telefonum bozulduğundan dolayı tüm bilgilerim silindi sanırım size 10 adet Nisan ayı için F1 italyan siparişim olduğunu hatırlıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz sparişim var ise hesap no gerekli telefonuma mesaj atınız…

 7. Siparişimizi verdik ödememizi yaptık diyelim siparişimizi yetiştiremediniz bir aksilik çıktı diyelim ödediğimiz ücret nasıl geri alcaz veya nolcak?

  • METE, bu internet sitemiz her zaman var uzun süreli bu işi yapıyoruz ve kimseyi mağdur edemeyiz. Adreslerimiz ve telefon numaralarımız mevcuttur. Dediğiniz şekilde bir durum olursa koşulsuz bir şekilde ücretiniz belirtmiş olduğunuz hesap numaralarınıza iade edilir.

 8. Hocam, Ben Çankırı’da ikamet etmekteyim. Amatör arıcıyım. 6 kovanım var ve bir arı sevdalısıyım. Denemek için 5 çerçeve Karniyol arı sipariş etmiştim. Bugünde Ziraat Bankası hesabınıza ücretini EFT ile gönderdim. Bulunduğum şehire kargo ile mi yoksa kendiniz mi getiriyorsunuz arıları. Şemdiden teşekkür ederim.

  • Murat ŞEHİRLİ, kendi araçlarımızla getiriyoruz ve dağıtım konusunda Çankırı ilinde sorun hemen hemen her ilçeye bırakmaya çalışıyoruz. Ödeme konusunda SMS bilgisi tarafınıza gönderilmiş olması gerekir.

   • tekrar okudum. fakat “kovanlara 20 çerçeve dahil ve polen tuzaklıdır” gibi bir ibare bulamadığımdan mesaj atmıştım. neyse umuma faydalı olduk sanırım.

    önceki müşteri yorumlarına cevapları okuduğumda sadece plastik tabanlı kovanların polen tuzaklı olduğunu söylüyorsunuz.bu güncel bir bilgi mi? yoksa benim mesajıma cevabınızda belirttiğiniz gibi ahşap tabanlı kovanlar da polen tuzaklı mı? amacım arıcı kardeşlerimizin zihinlerinde beliren sorulara cevap olabilmek……teşekkürler….Allah (c.c) kolaylık versin….

    • şeref, sorularınız için teşekkür ederiz. Plastik taban olar da polen tuzaklı olmaktadır. Diğer türlü düz ahşap kovanlarda polen tuzak koymak zor. Plastik taban isteyeler için artı ödemesi olup ve polen tuzaklıdır. Teşekkürler.

  • RECEP, as. Çankırı ili için paket teslimat tarihi muhtemelen Nisan ayı 15-20 si gibi veya daha erkende olabilir. Ama Nisan ayı içinde mutlaka teslimat olur.

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here