2019 Yılı Ana Arı Kampanyası

267
2019 yılı ana arı kampanyası 1

Her yıl yapmış olduğunu ana arı kampanyasının bu yıl yine yapmaya başlıyoruz. 2019 yılı ana arı kampanyası için aşağıda bulunan yorumlar kısmına mantıklı ve anlamlı yorum yapmanız yeterlidir. Aynı zamanda yine aşağıda bulunan ana arı kampanyası hakkında video içinde ilgili videonun youtube kanalında da yorum yapabilirsiniz. Her iyi yerdeki yorumunuz da dikkate alınacak olup, torbaya iki isim olarak konulacaktır.

2019 yılı ana arı kampanyası için yorum yapanlar arasında toplam 3 kişiye ana arı gönderilecektir. Ana arılar yeni yılın ana arısı olup, döllü ve yumurtlama garantili olarak kargoya verilmektedir. Kargo ücreti müşterimize ait olup, yoldaki ölme kaybolma durumu bize aittir. Tek yapmanız gereken yorum yapmaktır. Yorum yapan kişiler arasında üç kişiye ana arı verilecektir.

Kampanya Başlangıcı: 12/12/2018
Kampanya Bitiş: 15/06/2019 tarihinde Saat: 23:00’de sonlanacaktır.
Kampanya Sonuçları: 15-20/06/2019 tarihleri arasında yine kamera karşısında çekilecek olup, sitemizde ve youtube kanalında yayınlanacaktır.

Daha önceki yıllar yapmış olduğumuz ana arı kampanyalarını görmek buraya tıklayınız…
2019 yılı için ana arı ve paket arı siparişi verecek olan müşterilerimiz ilgili sipariş formu aracılığı ile verebilirler. Aynı zamanda ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Bizleri o fuarlara gelip, Avrasya Arıcılık standında görebilir ve siparişlerini birebirde verebilirler.

2019 yılı için ana arısı hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse; bizden veya bir başka yerden alacağınız ana arılar yeşil renkli olmasına dikkat ediniz. Aynı zamanda bölgeniz için hangi ana arının uygun ve iyi olacağını bölgenizin arıcılık yapan tecrübeli arıcılarımızdan faydalanabilir yada yorumlar kısmından bölgeniz hakkında bitki ve flora gibi özellikler ilgili bilgi verirseniz bizlerde yorumlar kısmında yardımcı oluruz her zaman.

Kampanya katılan ve ana arı hediyesi için yorum yapan herkese teşekkür ederiz.


2019 yılı ana arı kampanya (hediyesi) sonuçları açıklanmıştır. Aşağıda paylaşmış olduğumuz videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Kazananlar bize video da anlatıldığı üzere ulaşırsa memnun oluruz.

ana-ari

267 Yorumlar

  1. Böyle bir kampanyanız için size çok teşekkür ederim ayrıca çalışanlarınızada başarılar bal hasatınızın bol berekekli olmasını canı gönülden temenni ederim Bolu da ikamet ediyorum yeni başladım çok olmasada biraz bilgim ve el becerim 4 kovanım var bizlerle bilgilerinizi ve önerilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum ALLAH’A emanet olun

  2. Kayseri ilinde kafkas ırkı kullanmaktayiz.Anadolu veya karniol ırkına geçme düşüncesindeyim,mantıklı olurmu?(Rakım 1300 civarinda)Teşekkürler..
    Arılıkta kafkas,karniol,anadolu cesitleri birlikte bulunmasının zararı olurmu?Iyi çalışmalar…

  3. İşlerinizde başarılar dilerim. Arıcılarımız için güzel bir çalışma yapıyorsunuz.
    Arıcılık bir gönül işi, bir sevdadır. Başlayınca ölene kadar sürer. Her zaman zevkle yapılan bir iştir. Genç, dinç ve bilgili arıcılarımızın çoğalması dileğiyle

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here